نتایج جستجو برای عبارت :

فوران آدرنالین ؛ در ارتفاع هشتاد متری

با سلام

گروه دهه هشتادیا - گروه تلگرام دهه هشتادیا - گروه دهه هشتادیا اصفهان - گروه دهه هشتادیا مشهد - گروه دهه هشتادیا کرج - گروه دهه هشتادی تلگرام - گروه دهه هشتاد تهران - گروه دهه هشتاد شیراز - گروه دهه هشتاد مشهد - گروه دهه هفتاد کرمانشاه - گروه دهه هشتاد در تلگرام - گروه مختلط دهه هشتاد - لینک گروه دهه هشتاد - گروه چت دهه هشتاد و ...

جهت مشاهده گروه دهه هشتاد تلگرام وارد لینک زیر شوید :
گروه دهه هشتاد

گروه دهه هشتاد واتساپ برای دورهمی شما در واتساپ ایجاد شده و شما که علاقه دارین به گروه واتساپ و شما دهه هشتاد که شیطون هم هستین، میتونید به این گروه بیاین و چت و گپی دوستانه داشته باشید.
گروه دهه هشتاد واتساپ با هدف ارتقا دانش چت ایجاد شده و چت رو شما نشون میدین که چگونه باید انجام بشه و اگر چت کردن رو خوب بلد باشین، در لینکدونی واتساپ دهه هشتاد میشه اجرا کرد.
گروههای زیادی در واتساپ ایجاد شده و این گروه هم یکی دیگر از گروههای چت در واتساپ است

"انسلادوس" پیچیده‌ترین قمر زحل + تصاویر
  اخبار علمی - "انسلادوس" پیچیده‌ترین قمر زحل + تصاویر
دانشمندان با بررسی تصاویر قطب جنوب "انسلادوس" بیش از ۱۰۱ فوران آبفشان در این قمر کشف کردند.
دانشمندان با تجزیه و تحلیل داده‌ها و تصاویر مدارگرد کاسینی ناسا، در "انسلادوس" قمر یخ زده ی سیاره زحل ۱۰۱ فوران آبفشان که از اقیانوس زیر سطحی این قمر سرچشمه می‌گیرد، کشف کردند.

دانشمندان با بررسی تصاویر قطب جنوب "انسلادوس" بیش از ۱۰۱ فوران آبفشان در این
بچه ها
خیلی خوشحال بودم گفتم با شما هم تقسیم کنم بلا بلا بلا :)
صابخونه م هر هفته دوبار برام نون میپزه خودش :)

امروز بهم گفت،
من خیلی کم این رو میگم
ولی خیلی خیلی خوشحالم که تو اومدی اینجا با من هم خونه شدی :)
اینقدر خوشحال شدم :)
مرد نازنین و خوبیه :)
خیلی مسنه
حدود هشتاد سالشه!
دقایقی پیش انیمه ی تورادورا رو تموم کردم الان فوران از 
احساس های خوشحالی و کمی دلسوزی هستم !! 
نمیخوام اینجا بگمشون ، پست بعدی ای که احتمالا فردا خواهم گذاشت میگم. فقط بدونید خیلی قشنگه!! کسی نیست که راجع انیمه هایی که میبینم باهاش حرف بزنم جز یکی از همکلاسیای دانشگاهم که باز اینجا راحت ترم !!
فکر میکردم تا این پاییز روزای تنهاییم تموم میشه.
دیروز عصر یهو دلم گرفت به یاد روزایی که نماز صبحم قضا نمیشد به یاد روزایی که از خدا میخواستم و خدا هیچوقت نشنید و محلم نداد . حالا در آستانه ۳۵ سالگی نه خدا رو دارم و نه میتونم جور دیگه ای زندگی کنم ‌. خدا خودش ایمانم رو گرفت...
پ.ن: تصور کنید هشتاد میلیون ایرانی تو این مملکت هست هشتاد میلیون .
من کلا این چند روز بیرون نرفتم دیروز عصر با خواهرم رفتم بیرون که بدتر دلم ترکید از غصه از بس همه جا بسته بو
پوکه معدنی قروه
پوکه معدنی که معادل انگلیسی آن پومیس (Pumice )  می‌باشد در واقع به سنگ های آتشفشانی بسیار سبک و متخلخل گفته می شود که در اثر فوران آتشفشان به سطح زمین می آیند و بعد از سرد شدن و گذر زمان به شکل پوکه کنونی در می آیند . بعد از فوران آتشفشان، گاز از درون گدازه‌ های شیشه ‌ای که به سرعت در حال سرد شدن هستند خارج شده و همین امر موجب متخلخل شدن این پوکه ‌ها می‌ شود .  پوکه سبک دانه معدنی در همه جای دنیا وجود ندارد و فقط در مناطق و کوه ها
 ارتفاع دست انداز یا O.K.B (اکابه) پنجره مطابق با بند ۴-۹-۸-۴ مبحث چهارم در صورتی که پنجره در فضایی نصب شود که کف آن فضا در ارتفاع بیش از ۰.۷متر از زمین یا فضای مجاور ارتفاع داشته باشد باید کف آن پنجره در ارتفاع حداقل ۱.۱۰متر احداث شده و یا دارای جان پناهی به ارتفاع حداقل ۱.۱۰متر از کف فضا باشد.

مطابق با بند ۴-۹-۸-۶ مبحث چهارم در صورتی که امکان اشراف از معبر عمومی مجاور به داخل فضاهای اقامت در ساختمان وجود داشته باشد لازمست کف پنجره فضاهای اقامتی د
در زبان ترکی آذری هم اعداد از قواعدی مشابه با دیگر زبان ها و بلکه قواعدی ساده تر پیروی می کنند و کافیست از یک تا ده به صورت یکی یکی، از ده تا صد ده تا ده تا و از صد تا هزار صدتا صدتا بتوانیم بشماریم.
1= بیر
2= ایکی
3= اوچ (معمولا اوش تلفظ می شود)
4= دؤرد (معمولا ر تلفظ نمی شود)
5= بئش
6= آلتی
7= یئددی
8= سگگیز
9= دوققوز
10= اون
20= اییرمی
30= اوتوز
40= قیرخ
50= اللی
60= آتمیش
70=
یئتمیش
80= هشتاد (در قدیم سکسان یا سهسان مصطلح بود ولی امروزه هشتاد کاربرد دا
    1) میخواهیم یک قله را رسم کنیم که حداکثر ارتفاع در ان 3000متر و حداقل ارتفاع 2500متر وفاصله  خطوط منحنی میزان از یکدیگر 100 متر و شیب درجهت شرق  بیشتر باشد. نیم رخ ان را رسم کنید 
    2) میخواهیم دره ای را رسم کنیم که کمترین ارتفاع 200 متر و بیشترین ارتفاع 250 متر و فاصله خطوط منحنی میزان 10 متر و شیب در جهت غرب بیشتر باشد. نیم رخ ان را رسم کنید .

شرح برنامه :امروزه و با پیشرفت تکنولوژی ابداع روش هایی که بتواند به کمک افراد آمده تا از اتلاف هزینه، وقت و انرژی بکاهد لازم و ضروری به نظر می رسد. در این راستا می توان از خدمات الکترونیکی که در قالب کدهای USSD و یا اپلیکیشن های تلفن همراه خدماتی را به کاربران خود ارائه می دهند بهره جست، یکی از این موارد کد USSD و سامانه دستوری # 780 * است که خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد. این سامانه تمامی آن دسته از خدماتی که با کد #780* در بسترUSSD  ارائه می
زیپ لاین شهر مراغه 
مجری طرح : شرکت هیجان صنعت آپادانا
این زیپ لاین در پارک یادگاران این شهر در دو لاین ، به طول 330 متر و به صورت مورب بر روی رودخانه احداث شده است.
ارتفاع سکوی شروع ( پرش ) به ارتفاع 18 متر 
ارتفاع سکوی پایان ( فرود )  به ارتفاع 12 متر
ب – پلاستیک های فوران
این پلاستیک ها از فنولیگ گران تر هستند، اما استحکام کششی بالاتری دارند. بعضی مواد در این دسته دارای مقاومت قلیایی بیشتر هستند. مقاومت حرارتی این پلی استرها حدود 0C80 است.
رزین‌های اپو کسی (EP)اپوکسی های با پایه گلیسیدال اتر شاید بهترین ترکیب از نظر مقاومت سایشی و خواص مکانیکی باشند. اپوکسی های تقویت شده با فایبر گلاس استحکام بسیار بالا و مقاومت حرارتی خوبی دارند و مقاومت شیمیایی رزین اپوکسی در مقابل اسیدهای ضعیف بسیار ع
سقف سازه برای ایجاد طبقات و تحمل بار طبقات فوقانی طراحی و ساخته می شود. ارتفاع سقف بطور معمول بین 270 تا 300 سانتی متر است که در مناطق سرد سیر برای کمک به گرم نگاه داشتن فضا این ارتفاع کمتر و در مناطق گرمسیر برای کمک به جریان گردش هوا و خنک نگاه داشتن محیط، این ارتفاع بلندتر است.
ادامه مطلب
چای سفید نوعی چای است که از جوانه‌ها و گلبرگهای تازه گیاه چای به دست می‌آید. برای جلوگیری از اکسایش ،این گلبرگهای تازه را در نور طبیعی آفتاب خشک کرده و سپس مراحل بعدی تهیه چای را طی می‌کنند. نام‌گذاری چای سفید بدین نام ناشی از پرزهای سفید نقره‌ای جوانه‌های نشکفته گیاه چای است که به آن ظاهری سفید می دهد، هر چند دم کرده آن به رنگ زرد کم رنگ است.
خواص چای سفیدچای سفید تمامی خواص چای سبز را دارد با این تفاوت که تأثیرگذاری و خاصیت این چای در مقا
این روزها غم بعضی ها را بهتر می فهمم. غم نداشتن حریم شخصی بعضی آدم ها. آدم هایی که غم خانه چهل متری شان فغان از من سر می دهد. در این چهل متری ها حریم شخصی معنا ندارد. حتی سرویس بهداشتی اش هم عمومی است. آن وقت مادر و پدر کجا می توانند حریم شخصی داشته باشند؟! در این تنگنا، هستند کسانی که در خانه های هشتاد متری شان تنهایند. نمی دانم چرا هشتاد متری ها با هم یکدل و چهل متری ها تنها نمی شوند تا غم این شهر کوفتی کمتر شود. این شهر کوفتی با آن آسمان خاکستری
✳️محاسبه نرخ دلار  با استفاده از شاخص قیمت مصرف کننده مرداد 98
♦️شاخص قیمت مصرف کننده مرداد نود و هشت : 180/8
♦️شاخص قیمت مصرف کننده سال هشتاد و دو : 12.624
♦️نرخ دلار سال هشتاد و دو :8،320 ریال
♦️نرخ دلار سنا 98/06/02 : 116،500 ریال
✅محاسبه دلار با روش CPI مورخ 98/06/02:
(180/8÷12/624)*8320=
♦️119،158 ریال
⭕️توضیح صوتی فرمول محاسبه شاخص مصرف کننده در کانال تلگرام زبان فاینانس
حالم حال ِ آسمان، لحظاتی پیش از یک تگرگ سنگین. حالم حال یک آتشفشان، لحظاتی پیش از فوران. حالم حال اقیانوس، لحظاتی پیش از سونامی. حالم حال ِ زمین لحظاتی پیش از لرزیدن. 
حالم حال ِ جوجه عقابی آماده ی اولین پرواز. حالم حال ِ کره اسبی که تازه جان ِ دویدن در پایش دویده، اما هنوز دویدن را نچشیده ... حالم حال ِ یوز ِ گوشه ای کمین کرده، برای اولین شکار زندگی اش. 
حالم ... حال ِ پیامبری ... دقایقی چند، پیش از بعثتش. حالم حال نویسنده ای، در لحظه ای پیش از خ
ترس از ارتفاع یا همان آکروفوبیا یکی از رایج‌ترین ترس‌ها در میان انسان‌ها است. اگر شما هم هنگام قرار گرفتن در یک بلندی بدون هیچ دلیلی دچار ترس و اضطراب فراوان می‌شوید احتمال دارد که دچار این فوبیا باشید. همچنین باید بدانید که ترس از ارتفاع یکی از انواع اختلالات اضطرابی محسوب می‌شود. ما در این مقاله تلاش کرده‌ایم تا در مورد علائم، علل و درمان آکروفوبیا توضیحات بیشتری را ارائه کنیم. برای کسب اطلاعات در این زمینه تا انتهای مطلب با ما همراه ب
قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی:
هر صندلی ادارای باید قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشد.
در اکثر صندلی ها یک جک هوایی برای این کار قرار دارد
که امکان تنظیم آسان ارتفاع صندلی را در حالت نشسته فراهم می کند.
صندلی های قدیمی طوری بودند که باید یک پا را رو صندلی گذاشته و
سپس آن را می چرخاندید تا ارتفاعش کاهش یا افزایش پیدا کند.
ویژگی های مربوط به قسمت نشیمن صندلی کارشناسی.
17 - فوران دهانه ی آتش فشان در قله ی دماوند + فیلم . به تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ .

فوران دهانه ی آتش فشان در قله ی دماوند + فیلم .
به تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ .به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ تصاویری از خروج گاز گوگرد در دهانه ی کوچک آتش فشان دماوند را مشاهده می کنید .مربوط به زمین شناسی یازدهم . چاپ 1396 . ص 135 . شکل ب . ( فصل 7 : زمین شناسی ایران )
17 - فوران دهانه ی آتش فشان در قله ی دماوند + فیلم . به تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ .

فوران دهانه ی آتش فشان در قله ی دماوند + فیلم .
به تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ .به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ تصاویری از خروج گاز گوگرد در دهانه ی کوچک آتش فشان دماوند را مشاهده می کنید .مربوط به زمین شناسی یازدهم . چاپ 1396 . ص 135 . شکل ب . ( فصل 7 : زمین شناسی ایران )
جمعه بر میگردم شهر دانشجوییدرسامون پاره کننده س و تو خونه نمیخونم
برم اونجا که حداقل برم کتابخونه دانشگاه
رفتم غذا رزرو کنم
پول تو کارت تغذیه م نبود
خواستم شارژش کنم
گفتم اول برم بلیطمو بگیرم بعد هرچقدر پول برام موند باهاش کارت شارژ کنم
دیدم چهل تومن تو یه کارتمه
هشت تومن تو یه کارت دیگم
یعنی اگه  بانک ها بهم رخصت میدادن و اجازه انتقال کل پولا رو به یه کارت می دادن
میتونستم باهاش فقط بلیط بگیرم :/
گفتم وات تو دو وات نات تو دو؟ 
خواستم یه جور ب
... طول و عرض و ارتفاع و در یک کلام حَجِم دنیایمان، دستِ خودمان است!
کتاب میشود سرآغازِ جرقه ی فکری در سرِ من! نمیدانم؛ شاید هم در سرِ تو!!! اصلاً در سرِ ما! -این طوری بهتر شد فک کنم-
اصلاً همین جرقه هاست که می‌شود طول و عرض و ارتفاع-همان حجم- دنیایمان! دنیایی که ارتفاعش بی کرانِ آسمان و عرضش، بیکرانِ زمین می‌شود با همین کتاب[طولش بی کرانِ چه میشود، چیزی به ذهنم نرسید! یاری کنید لدفن!!!].
ادامه مطلب
خیلی ها که عاشق کشورشان هستند،
دوست دارند فرصتی خاص پیش بیاید و نشان دهند که تا چه اندازه حاضرند برای سرزمین مادری شان با تمام وجود قدم بردارند.
من به شما پیشنهاد می کنم منتظر رخ دادن هیچ اتفاق بزرگی نباشید.
خاموش کردن یک لامپ اضافه، بستن شیر آبی که چکه می کند، بوق نزدن در جایی که نیاز نیست، خاموش کردن تلویزیون وقتی نگاهش نمی کنید ، نریختن آشغال در طبیعت و کنار جاده ها و ... هر کدام از این ها گامی کوچک اما موثر است.
فقط تصور کنید هر روز هر ایرانی
هیجان طلب هستید؟ پل معلق مشگین شهر منتظر شماست.پل معلق مشگین شهر جایی است که می‌توانید مقادیر زیادی آدرنالین به خون‌تان روانه کنید. این پل که طولانی‌ترین پل کابلی در خاورمیانه است، ساخته شده تا شما حد بالای هیجان و لذت را تجربه کنید. پل مشگین شهر، یک پل پیاده راه است که صرفا با اهداف گردشگری ساخته شده. یعنی هیچ ماشینی از روی آن عبور نمی‌کند. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا با هم به اردبیل سفر کنیم و با قدم زدن روی پل شیشه‌ای مشگین شهر،
مساحت مـــربع = یـــک ضلع × خـــودش 
محیــط مـــربــــع = ۴ × یک ضلع 
مساحت مسـتطیـــــــل = طـول × عـرض 
محیط مستطیل = ٢ × (طول + عرض)
مساحت مثلث = ٢ ÷(قاعده × ارتــــــفاع ) 
محیط مثلث = مجموع سه ضلع
مساحت مثلث متساوی الاضلاع = ٢ ÷(قاعده × ارتفاع ) 
محیط مثلث متساوی الاضلاع = ٣ × یک ضلع 
مساحت مثلث متساوی الساقین = ٢ ÷(قاعده × ارتفاع ) 
محیط مثلث متساوی الساقین= مجموع سه ضلع 
مساحت مثلث قائم الزاویه = ٢÷(قاعده × ارتفاع ) 
محیط مثلث قائم الزاویه = مجمو
وقتی اوضاع بحرانی است
وقتی بحران ها فوران می کنند
گاهی
به ناچار 
بهترین عکس العمل، حفظ آرامش روانی خود برای اقدامی پخته تر است
با فریاد زدن و بی قراری، با از کوره در رفتن، تا حالا که هیچ مسئله ای حل نشده

پس مردونه می چسبیم به کارمون
شاید که از فاجعه ای دیگر خودداری شود
بقعه شیخ صفی اردبیلی در فهرست میراث جهانی به ثبت رسیده است.

باورتان می‌شود در همین ایران خودمان چند عالی قاپو داریم؟ یکی در اصفهان، یکی در قزوین و دیگری در اردبیل!  مقبره شیخ صفی اردبیلی به همراه چند مقبره و بنای تاریخی دیگر در عالی  قاپوی اردبیل قرار دارد و در این صفحه قصد داریم با هم به این مکان سفر  کنیم تا از شگفتی‌های معماری آن به وجد بیاییم. مجموعه مقبره‌های مجموعه  شیخ صفی الدین اردبیلی در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. با ص
آتشفشان ها از
یک شکاف ایجاد شده در پوسته کره زمین به وجود آمده و گدازه های داغ،
خاکستر و گازهای آتشفشانی از یک محفظه ماگما در زیر آن ها خارج می شود.
پوسته کره زمین از ۱۷ صفحه بزرگ و سخت تشکیل شده که بر روی یک لایه نرم تر
شناور است. بنابراین عمدتا آتشفشان هارا در جایی می توان مشاهده کرد که این
صفحات تکتونیکی در حال حرکت، انحراف و یا همگرایی باشند که اکثر آن ها در
زیر آب قرار دارند. معمولا آتشفشان ها از جا به جایی صفحات تکتونیکی و دور
شدن آن ها
سوره‌ی بقره
اشاره
این سوره همه‌اش مدنی است جز یک آیه و آن «وَ اتَّقُوا یَوْماً تُرْجَعُونَ فِیهِ إِلَی اللّٰهِ» (بترسید از روزی که همه به سوی خدا باز می‌گردید) که در منی، سال حجةالوداع نازل شد.
عدد آیاتش دویست و هشتاد و شش است بنا بر عدد کوفی که از علی علیه‌السلام نقل شده است و دویست و هشتاد و هفت بنا بر عدد بصری و دویست و هشتاد و پنج در عدد حجازی و دویست و هشتاد و چهار بنا بر عدد شامی (که از ذکر موارد اختلاف آن‌ها در این‌جا صرف نظر کرده و بیا
باورم نمی شود من این هستم. باورم نمی شوم آخر قصه ی ما این باشد. باورم نمی شود زندگی من این شکلی طراحی شده. ولی هست. گلویم درد می کند. بغض دارد. درد شبیه گژدمی به لاله ی گوشم و نوک بینی ام و پشت پلک هایم چنگ می اندازد. خون فوران می کند و گند می زند به همه چیز. زهرش می پاشد به پوست و گوشت و استخوانم. به همین راحتی گند می زند به زندگی. گند می زند به من. گند می زند به عشق. ته حلقومم بوی خون می دهد. بوی خونِ تازه از پنجه ی گژدمی که روی گلویم نشسته به اهتزاز در
«تصورکن برنده یک مسابقه شدی و جایزه­ ات اینه که بانک هر روز صبح، یک حساب برات باز می­کنه و توش هشتاد شش ­هزار و چهارصد دلار پول می­گذاره، ولی دوتا شرط داره. یکی اینکه همه پول را باید تا شب خرج کنی، وگرنه هرچی اضافه بیاد ازت پس می­گیرند. نمی­تونی تقلب کنی و یا اضافه ی پول را به حساب دیگه­ ای منتقل کنی. هر روز صبح بانک برات یک حساب جدید با همون موجودی باز می­کنه. شرط بعدی اینه که بانک می­تونه هر وقت بخواد بدون اطلاع پیشین حسابو ببنده، و بگه جایزه
آتشفشان ها از یک شکاف ایجاد شده در پوسته کره زمین به وجود آمده و گدازه های داغ، خاکستر و گازهای آتشفشانی از یک محفظه ماگما
در زیر آن ها خارج می شود. پوسته کره زمین از ۱۷ صفحه بزرگ و سخت تشکیل
شده که بر روی یک لایه نرم تر شناور است. بنابراین عمدتا آتشفشان هارا در
جایی می توان مشاهده کرد که این صفحات تکتونیکی در حال حرکت، انحراف و یا
همگرایی باشند که اکثر آن ها در زیر آب قرار دارند. معمولا آتشفشان ها از
جا به جایی صفحات تکتونیکی و دور شدن آن ها ا
باسمه تعالىآیا میدانید خداوند متعال در بعضى نعمتها شفا قرار داده استمثل عسل که فلسفه ى شفابخش بودنش صلواتهایى است که زنبور عسل مىفرستدیا برخى آیات قرآن کریم مثلا دست بر موضع درد بگذارید و آیه ى هشتاد و دو از سوره ى مبارکه ى اسراء را بخوانید
زیپ لاین شهر مراغه 
مجری طرح : شرکت هیجان صنعت آپادانا
این زیپ لاین در پارک یادگاران این شهر در دو لاین ، به طول 330 متر و به صورت مورب بر روی رودخانه احداث شده است.
ارتفاع سکوی شروع ( پرش ) به ارتفاع 18 متر 
ارتفاع سکوی پایان ( فرود )  به ارتفاع 12 متر
امروز رفتیم در ارتفاع علوم‌اجتماعی و راجع به عشق صحبت کردیم ،،،
من به مائده گفتم قضیه شکست عشقیم رو...
و چقدر تلاطم حس میکنم در خودم ...
بگم بهش ، نگم بهش ؟
ظاهر مهمه ، مهم‌نیست ؟
عشق فرقش با دوست داشتن چیه؟
فراموش کنم ، نکنم؟
 و انقدر عشق رو برای خودم دست بالا و در دسترس در نظر گرفتم که فکر کنم هیج وقت هیچ عشقی رو تو زندگیم تجربه نکنم...
عشق که میگم‌منظورم احساس دو طرفه است ...
۲۴ اردیبهشت ۹۸ 
بچه ها من چیکار کنک که رحمت خروس باز رو خیلی دوست دارم!؟
خیلی ارومه
مهربونه
باهوشه
ساده هست
دوست داشتنیه
یه جورایی نازه
گاهی مطیعه
خیلی وقتا میبینی عقلش بهتر از بقیه کار میکنه و ادم درست و حسابی ای هست
خوش میگذرونه
باوفاس
من اگه ایران میموندم قطعا زن همچین کسی میشدم.
البته رحمت خروس باز پایتخت 4 فقط، نه سه نه دو نه یک نه حتی 5. فقط چهار!
من یه شوهر عمه دارم که توی اخلاق و رفتار کپی اونه.
و بچه هاش بسیار اروم، باوقار، بدون مشکلات روحی روانی مثل من،

ایرانیان  درباره اینکه چه چیزهایی را نمی‌خواهند بسیار سریع‌تر می‌توانند به تفاهم برسند، اما هنگامی‌که نوبت به صورت‌بندی وضعیت مطلوب می‌رسد با یکدیگر به اختلاف برمی‌خورند و این اختلاف به درگیری و تنازع و بازتولید اوضاع نامساعد و نامطلوب بعدی منجر می‌شود. 
 جان فوران، مقاومت شکننده
دانش‌آموخته فیزیک میاد کوانتوم رو به اخلاق و انصاف و منطق! ربط می‌ده. :)))) من چی بگم خدایا؟!
حالا اخلاق و انصاف که به کنار. کوانتوم حتی با منطق روزمره ما هم سازگار نیست. 
واقعا کاش خوددارتر بودم. ولی خب نیستم، بعضی وقتا فوران می‌کنم. در حد خودم، نمی‌تونم اجازه بدم آدما با هر چرت و پرتی بیان و ادعا کنن.

یکم پیش دوباره داشتم فکر می‌کردم چقدر از قضاوت شدن می‌ترسم. اصلا همین که خیلی چیزا رو علنی نکردم برای همینه.
چنین با شور و نغمه – شعر و دستان

خرامان می رســــــد از ره زمستان

شمردم مــــن ز چلّــــــــه تا به نـــوروز

نمانده هیچ؛ جز هشتاد و نه روز !

کنـــــون معکــــــــــوس بشمارید یاران

که در راه است فصــــــــل نوبهاران . . .

یلداتون مبااااااااااااااااااااااااااااااااااااارک عزیزان دلم بوووووووووووووس بوووووووووووووس بوووووووووووووس

تومان در فستیوال فجر

با مرتضی فرشباف سال ۱۳۹۳ با فیلم «بهمن» آشنا شدیم که فاطمه معتمدآریا بازیگرش بود . فیلمی نماید و گوناگون با اثرها معمول سینمای کشور ایران که اما توانست دل بعضا از منتقدان را نیز به دست بیاورد . این دو‌مین فیلم مرتضی فرشباف است که درین بازه زمانی یک موسسه‌ی آموزشی سینمایی تاسیس کرده . میرسعید مولویان , مجتبی پیرزاده , فردوس احمدیه , ایمان صیاد برهانی و حامد نجابت از بازیگران این فیلم می‌باشند . پخش
️⚫میدونستید دوچرخه چطور اختراع شد ؟ در سال 1815 یک فوران آتشفشان باعث شد آسمان بخش اعظمی از اروپا پر از دود شود و تعداد زیادی اسب جان خود را از دست بدهند؛ کارل دریس مخترع آلمانی دلش به حال اسب‌های باقی مانده سوخت و وسیله‌ای اختراع کرد تا به جای اسب‌ها از آن استفاد شود !و اون وسیله چیزی نبود جز ، دوچرخه !
آتشفشان
ها از یک شکاف ایجاد شده در پوسته کره زمین به وجود آمده و گدازه های داغ،
شدن آن ها
ازنظر ژئومورفولوژی درمنطقه شهرستان ملایر سه مجموعه قابل تشخیص است.مناطق مرتفع وصخرهساز با بریدگی های شیب تند چشم انداز قالب بوده که بیشتر سا زندهای آن آهک های کرتاسه است.2.مناطق تپه ماهوری که بیشتر کم ارتفاع بوده که اغلب شامل شیست های ژوراسیک است.3.مناطق پست وکم ارتفاع،مثل رسوب های آبرفتی وتراست هاو....
سال هشتاد و هفت اولین تجربه ماشین سواری رو داشتم. با یه پیکان مدل 77؛ که مهم‌ترین نکته‌ای که ازش توی ذهنم مونده اینه که دنده پنج نداشت. من با پراید آموزش دیده بودم و فکر می‌کردم همه‌ی ماشین‌ها باید دنده عقب و پنج دنده داشته باشن! باهاش دو بار تصادف کردم... هیچکدوم جدی نبودن و خسارتِ خاصی ندید.سال هشتاد و نه اولین پراید رو گرفتیم، مدلش هشتاد و دو بود؛ شیشه‌هاش برقی بود و دنده پنج داشت و مهم‌تر از همه کولر! بله... اینها اون موقع برای من آپشن بزرگ
جدیدا بعضی بازه‌های کوتاه (مثلا چند روزه) برام پیش میاد که توش هم تقریبا هرشب خواب می‌بینم و هم تقریبا هر روز می‌خوام چیزی بنویسم و بنوازم! :)
بعد دوباره قطع میشه تا چند وقت دیگه درش باز بشه :))

حال غریبیه... هنوز بهش عادت نکردم!

توضیحات دوچرخه ثابت آبی
مشخصات فنی:
جنس: استیل 304
ابعاد:طول:112cm، عرض: 61cm، ارتفاع: 111cm-134cm

عمق  مفید استفاده:130 – 140 cm

کارکرد:
توصیه شده برای تمرینات با بازدهی بالا در آب
مناسب برای برگزاری دوره های آموزشی، درمانی و سرگرمی
دسته ارگونومیک
قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی
قابلیت تنظیم دسته در راستای افقی
قابلیت تنظیم ارتفاع دسته

برای اطلاعات بیشتر و سفارش محصول اینجا کلیک کنید.
آتشفشان
ها از یک شکاف ایجاد شده در پوسته کره زمین به وجود آمده و گدازه های داغ،
شدن آن ها
بارها و بارها شاهد طغیان و غلیان و فوران و سرکشی و افسارگسیختگی نَفس خودم هستم

چه شاهدی بهتر از خودم که عمیقاً و بدون هیچ تردیدی این از مسیر خارج شدن رو وجدان می کنه 
و چه شاهدی بهتر از رب العالمین 

که نتیجه تربیت نشدن نَفس همینه که پیش خدای خودم  آبرویی ندارم!!

چه قدر طغیان و سرکشی با اسارت و در غل و زنجیر بودن رابطه مستقیم و سر راستی داره ...
الهی برای این گره هایِ، نفسِ به ادب مزین نشده ام، رَب باش 

اینکه یک شبه قانون تصویب کنی و صبح به زور یگان ویژه و بسیج اجراش کنی نمونه بارز یک دیکتاتوری محض و هیچ شکی توش نیست ، ولی تاریخ نشون داده هیچ دیکتاتوری پایدار نخواهد ماند.
کسی که تو جایگاهی هست که واسه هشتاد میلیون ایرانی تصمیم میگیره قطعا باید اون دنیاشو هم در نظر بگیره

#همین
شروع می کنم به نوشتن ، به وسط جمله رسیده و نرسیده یک هو نظرم عوض می شود. جمله را با همان فکر قبلی ادامه بدهم ،فکر جدید خفه ام می کند و اگر ادامه ندهم ، فکر جدید جایش را به فکر جدید تر می دهد که نکند این فکر یکی مانده به آخری هم درست نباشد.
به آدمی که فکر می کند همه ی فکرهایی که می کند اشتباه است و بیهوده چه می گویند ؟ 
خدمات کار در ارتفاع بدون داربست به روش راپل باعث افزایش سرعت و ایمنی در
هر ارتفاعی می‌شود. کوهنوردان صنعتی در ارتفاع بالا با طناب کار می‌کنند.
با استفاده از تکنیک‌های دسترسی طناب، متخصصان راپل در تهران می‌توانند در
بخشی از ساختمان‌ها یا سازه‌هایی که دسترسی به آنها دشوار است، کار کنند.
متخصصان کار در ارتفاع به روش راپل دارای مدارک حرفه‌ ای مختلف بوده و قادر
به انجام خدمات کار در ارتفاع با طناب مانند تمیز کردن، تعمیر و نگهداری ، پیچ و
عشق در لحظه پدید می آیددوست داشتن در امتداد زمان؛این، اساسی ترین تفاوت میان "عشق و دوست داشتن" است.عشق، معیارها را درهم می ریزد...دوست داشتن بر پایه ی معیارهابنا می شود...عشق ناگهان و ناخواسته شعله می کشددوست داشتن از شناختن و خواستن سرچشمه می گیرد...عشق، قانون نمی شناسد!دوست داشتن، اوج احترام به مجموعه ای از قوانین عاطفی ست...عشق، فوران می کند چون آتشفشان و شره می کند چون آبشاری عظیم ...دوست داشتن، جاری می شود چون رودخانه ای بر بستری با شیب نرم
دارای گواهی بهداشت قرنطینه و شناسه رقم
نهال ترجیحاً ۲ ساله تک شاخه دارای ریشه سالم به ظاهر شاداب و عاری از ویروس، باکتری، قارچ، ریشه افشان و شاداب در صورت امکان دارای شاخه های جانبی.
در زمان فروش حداقل ۷۵ سانتی متر ارتفاع
ارتفاع از محل پیوند تا سطح خاک ۱۰ سانتیمتر و حداکثر ۱۵ سانتی متر بیشتر نباشد.
ارتفاع نهال‌های پیوندی با پایه بذری بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ سانتی متر.
پس از سربرداری قطر نهال در زمان فروش بین محل پیوندک و طوقه یک تا ۱.۵ سانتی متر
نحوه غ
وقتی خسته و داغونم باید آرایش کنم باید خط چشم بکشم و رژ لب بزنم آینه بگیرم دستم و غش و ضعف کنم واسه خودم، باید به خودم یادآوری کنم که زیبا و با ارزشم باید خودمو واسه خودم به نمایش بذارم و یادم بیاد که چقدر خودمو دوست دارم.
یا مثلا آهنگ موجود در مطلب قبلی رو با هیجان برای خودم بخونم و انرژی نهفته ام فوران کنه.
یا از اون سلفی های شگفت انگیز بگیرم و خودمو حالمو ثبت کنم خیلی وقته عکس نگرفتم دقیقا بعد از خبر دیسک و افتادن رو دور دکتر رفتن.
تقویم شیعه
ششم ربیع الثانی
مرگ هشام بن عبد الملک
روز چهارشنبه ششم ربیع الثانی سال ۱۲۵ هجری قمری در رصافه هشام بن عبد الملک از دنیا رفت و به جهنم واصل شد.
او مردی احول و غلیظ و بدخو و بخیل بوده و حریص بود بر جمع مال، دستور کشتن زید بن علی بن الحسین علیهم السلام را صادر کرد و امام باقر و حضرت صادق علیهما السلام را به شام احضار کرد و جسارت‌های فراوانی به آن حضرات نمود و آخر الامر امام باقر علیه السلام را به شهادت رساند. ۱۹ سال و ۹ ماه و ۱۰ روز خلافت
چه چیزی می تونه از یه بچه ی دوازده کیلویی با هشتاد سانت قد یه هیولای ترسناک بسازه؟ 
عارضم خدمتتون که هفت تا دندون تیز، یه فک قدرتمند و حس خود بامزه پنداری:)
نتیجه اینه که الان من و باباش با مجموع سن تقریبی 60 سال از یه موجود 14 ماهه عین مرگ میترسیم که ناگهان وسط بازی و خنده یه تیکه از گوشتمون توی دهنش جا نمونه:-| 
این است لحظات زیبای مادر و فرزندی

روتوایلر
ارتفاع سگ نر ۶۰ تا ۶۸ سانتی‌متر و ارتفاع سگ ماده ۵۵ تا ۶۵ سانتی‌متر می‌باشد.  این سگ نجابت و هنرمندی را توأم داراست. دم، کوتاه و افقی است. این سگ همیشه آماده دفاع از صاحبش می‌باشد. خیلی وقت‌شناس است و زمان انجام وظیفه و ترک خدمت را به خوبی تشخیص می‌دهد. با اینکه ذاتاً خشن نیست ولی در عین حال در مقابل دشمن خطرناک است. نسبت به صاحبش همیشه مهربان و باوفا است.  
خدمات کار در ارتفاع بدون داربست به روش راپل باعث افزایش سرعت و ایمنی در
هر ارتفاعی می‌شود. کوهنوردان صنعتی در ارتفاع بالا با طناب کار می‌کنند.
با استفاده از تکنیک‌های دسترسی طناب، متخصصان راپل در تهران می‌توانند در
بخشی از ساختمان‌ها یا سازه‌هایی که دسترسی به آنها دشوار است، کار کنند.
متخصصان کار در ارتفاع به روش راپل دارای مدارک حرفه‌ ای مختلف بوده و قادر
به انجام خدمات کار در ارتفاع با طناب مانند تمیز کردن، تعمیر و نگهداری ، پیچ و
ویکتوریا بکهام می گوید برای این وارد طراحی لباس و دنیای مد شد که بتواند لباس هایی که خودش دوست دارد بپوشد را برای خودش طراحی کند. من هم با این گند اخلاقی ها و خرده گیری های نشریات و وبلاگ ها و گروه های ادبی باید ادب شوم و بشینم سرجایم و خودم یک گلی به سر ایده های درب و داغانم بگیرم.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

In the Philippines, officials ordered hundreds of thousands of people near Manila to leave after the Taal volcano exploded on sunday. Officials warn of more explosions

در فیلیپین، پس از فوران آتشفشان تآل در روز یکشنبه، مقامات رسمی دستور تخل
استخر بادی با ارتفاع زیاد یکی دیگر از محصولات بادی و استخر های بادی بزرگسالان و کودکان است که به تازگی با ابعاد و سایز های مختلف و ارتفاع زیاد و کم برای این دسته بندی تولید و عرضه شده است از آنجا که قبلا محصولات شرکت اینتکس با عمق کم تولید میشد متقاضیان را به این امر وا داشت که چرا استخر بادی که ارتفاع زیادی داشته باشند را نخرند 
از این رو طبق درخواست های مکرر مردم و ایمیل های بیشماری که به این کارخانه و تولید کننده استخر بادی شد این مجموعه به
بزرگواری که گاهی نوشته های منو کپی می کردید؛خیلی برام سوال شد یهو چرا از رو صفحه رادار محو شدید. لطفا در صورت صلاحدید، پاسخگو باشید.

(خودمانی نوشت:من هشتاد درصد سوالای بی جوابم به صفحه رادار و متعلقاتش بر می گرده. چون آدمیزاد بی بال، فقط به قید خلبانی می‌تونه پرواز کنه.)
صندلی اداری ارگونومیک

صندلی اداری ارگونومیک و ویژگی های مثبتی که برای شما دارد:
صندلی اداری ارگونومیک قبل از خرید آن باید اطمینان حاصل کنید که صندلی این ویژگی ها دارد.
1.تنظیم و سازگاری تکیه گاه صندلی
ارتفاع پشت صندلی – ارتفاع پشتی مناسب که برای محافظت و نگهداری از ناحیه ی کمری در پشت شما تهیه شده است را پیدا کنید .
خم شدن پشتی صندلی – اامکان انتخاب حالت های مختلف را در حالیکه هنوز از ناحیه ی کمر به خوبی نگهداری میشود ، داشته باشد .
حرکت عق
از ویژگیهای خوب این پایه بوم این است که چهار پایه روی زمیندارد که بر پایداری آن کمک می کندونقاش میتوانداز بومهای سنگین با ارتفاع بالا وتنظیم زاویه تا۴۵ درجه ستون عمودی پایه را تغییر دهدهمچنین میتواندستون وسط را تا ارتفاع ۲و نیم متر تنظیم کند.    لطفا از سایت جدید ما دیدن کنید
اینجا را لمس کنید
ریشه ام را میدهم بر بادریشه ام در باد با پرتویی از نور می رقصد 
ریشه ام در باد ، ریسمانی است که بر پشت حقیقت می زند شلاق 
ریشه ام در صبح ، راه فجر را پر می زند 
و دزون شب لنگ لنگان خویش را
سوی آبادی خواب می کشد
ریشه ام سر هر روزنه ای
سر در اندیشه ی رفتن دارد
و زمان را در بندش آغوش
و مکان ها را شکافته از پس دیگر
ریشه هایم تنها
بی رنگ ترین لحظه ها را رشته های ریشه های من می سازند 
بیهوده ترین حس زمان را سر هر ریشه به درگاه غمی وصل دهد
تلخی عمق جهان یک ت
دانلود زیرنویس فارسی سریال Chernobyl
در آوریل 1986، انفجار بزرگ در نیروگاه هسته ای چرنوبیل در شمال اوکراین پس ازانفجار فوران کرد و در نتیجه فوران شهر درحال نابودی بود در این مجموعه داستان های مردان و زنان را دنبال می کند که سعی داشتند فاجعه را در بر بگیرند و همچنین افرادی که زندگی خود را به خطر می اندازند و مانع از آن می شود که به طور ناگهانی و به مراتب بدتر شود و با فداکاری های آنان یاعث جلوگیری از کشوری شدن فاجعه می شوند

برای دانلود زیرنویس به م
نصب دیتا پروژکتور بهتر است توسط یک متخصص و با بهترین شکل صورت گیرد.زیرا اگر تخصص و تجربه ای در این زمینه نداشته باشید نمیتوانید به راحتی آن را نصب کنید.برای مثال اگر مقدار نیاز روشنایی یک ویدئو پروژکتور را برای تابیدن به پرده نمایش در اتاق های کوچک و بزرگ را اطلاع نداشته باشید به هیچ وجه قادر به نصب آن نخواهید بود.ویدئو پروژکتورها به دو صورت سقفی و دیواری نصب میشوند.برای نصب این دستگاه ابتدا باید پرده نمایش را نصب کنید و بر اساس مدل پرده، پرو
سی
ام تیر شد حدود نه صبح با شوهر و مادرشوهر آمدیم بیمارستان. کارهای اولیه
رو انجام دادیم و از حدود ساعت دوازده سوزن فشار تزریق کردن داخل سرمم. تا
چهار ساعت بعدش تغییری حاصل نشد در وضعم. از نیمه که گذشت شروع شد به کمر
درد و بالای دلم فشار آمدن. ساعت حدودای ۵ بود دکترم آمد معاینه و گفت
دهانه رحم اصلا تغییری نکرده و با سوزن کیسه آب رو پاره کرد و گفت بچه
مدفوع کرده و سریع دستور ب سزارین داد. با بی حسی سزارین شدم و نوزادم‌
متولد شد. دکتر تا بچه رو د
آشنایی با خواص و مضرات گیاه اسپند
اسپند یک بوته چندساله است که می تواند تا 1 متر ارتفاع داشته باشد، اما معمولاً 0.3 متر ارتفاع دارد. در خاک خشک، ریشه های گیاه می تواند به عمق 6.1 متر برسد ؛ یک گیاه انبوه با ظاهری شبیه به سیخ، به مانند برگ های نوک تیز که به چند بخش محدود تقسیم شده است.این گیاه سه کپسول را حمل می کند که در حدود 1 تا 1.5 سانتیمتر قطر دارند و حاوی بیش از 50 دانه هستند.

ادامه مطلب
فروش آمونیوم دی کرومات :پلتفرم تخصصی خرید و فروش مواد شیمیایی بیسموت، یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین در حوزه خرید و فروش مواد شیمیایی به ویژه خرید آمونیوم دی کرومات می باشد. شما عزیزان می توانید برای دریافت این محصول با کیفیت و مناسب، با کارشناسان و متخصصان مجموعه بیسموت ارتباط حاصل فرمایید.
تغییر مقدار آمونیوم دی کروماتبا تغییر مقدار آمونیوم دی کرومات زمان فوران کوه نیز تغییر می کند. در آزمایش فوق الذکر، با توجه به مقدار استفاده شده آن
همانطور که اشاره کردیم، برای محاسبه شیب پله برقی و نیز سرعت آن استاندارد های مشخصی وجود دارد. بر طبق استاندارد EN115 زاویه شیب پله ‌برقی بستگی به ارتفاع آن یعنی فاصله کف تا کف دو طبقه متوالی دارد. یعنی اگرارتفاع پله برقی کمتر از 6 متر باشد، شیب پله نمی‌تواند بیش از °35 باشد. بیشتر سازندگان پله برقی، شیب پله ها را فقط با دو زاویه °30 و °35 می‌سازند. در تنظیم سرعت نیز به این مساله توجه می شود که مسافران ممکن است ترس از ارتفاع داشته باشند. لذا سرعت پله
سایما X۸HW یکی از کوادکوپترهای محبوب ساخته شده توسط شرکت smya است که قابلیت حفظ ارتفاع و ارسال زنده ی تصویر از ویژگی های برجسته ی آن است. 
این پهپاد دارای مد هدلس است. با کمک این مد میتوانید به راحتی پهپاد را به بهترین نحو کنترل کنید. در شرایطی که این مد فعال است، خلبان دیگر نیازی به تنظیم ارتفاع و کنترل آن ندارد  فقط کافی است جهت حرکت پهپاد را هدایت کند. 
قابلیت شناوری و حفظ ارتفاع سیما X8HW به شما در حفظ ارتفاع پهپاد کمک می کند . بعد از رساندن پهپاد
سایما X۸HW یکی از کوادکوپترهای محبوب ساخته شده توسط شرکت smya است که قابلیت حفظ ارتفاع و ارسال زنده ی تصویر از ویژگی های برجسته ی آن است. 
این پهپاد دارای مد هدلس است. با کمک این مد میتوانید به راحتی پهپاد را به بهترین نحو کنترل کنید. در شرایطی که این مد فعال است، خلبان دیگر نیازی به تنظیم ارتفاع و کنترل آن ندارد  فقط کافی است جهت حرکت پهپاد را هدایت کند. 
قابلیت شناوری و حفظ ارتفاع سیما X8HW به شما در حفظ ارتفاع پهپاد کمک می کند . بعد از رساندن پهپاد
موارد نصب بیم دتکتور رعایت کرد حداکثر فاصله بین فرستنده و گیرنده با رفلکتور بین 5 تا 100 متر میباشد
پهنای مانیتورینگ به توجه به ارتفاع ناحیه حفاظتی بین 8 تا 15 متر میباشد برای مثال در ارتفاع 3 متر پهنای پوشش 8 متر و در ارتفاع 20 متر پهنای پوشش 15 متر میباشد
حداقل فاصله بیم دتکتور از دیوار سقف و یا تیرچه در ناحیه تحت حفاظت 30 سانتی متر میباشد و در ضمن برای فضاهایی با ارتفاع کمتر از 10 متر فاصله از سقف و یا تیرچه حداکثر 60 سانتی متر میباشد
حداقل فاصله بین
هرچقدر دیدگاهم به زندگی و خوشبختی و رویا و اینده و اینا عوض شده باشه 
ادمها نمیذارن که من دیدگاهم بهشون رو عوض کنم میتونم بگم هشتاد و هشت درصد ادما غیرقابل اعتمادن این روزها و شما نمیتونی صادقانه خودت باشی در مقابلشون 
چون از کوچکترین اشتباهی که میکنی ممکنه یه اتیش بزرگ درست کنن 
امضا یک عدد ستوده ی ترسیده :(
پی نوشت : دعاها انرژی مثبت ها آرزوها و ویش یو د بست های شمارا خواستاریم 
عنوان کتاب : هشتاد (80) روایت از ملاحم اهل مشرق (ایران) در آخرالزمان
به عربی : الْمَلَاحِمِ وَ الْفِتَنِ الَّتِی تَظْهَرُ فِی الْخُرَاسَانِ
موضوع : روشنگری از روایات آل‌محمد (ص) در خصوص بلاها و سختی‌های وارده بر مردم ایران و عراق در دوران ظهور مقدس حضرت مهدی (ع).
گردآورنده : صادق شکاری
زبان : فارسی + متن عربی روایات
تعداد صفحات : 114
فرمت : pdf + word
سایز : Letter ، B Roya 16 ، 1.79 MBB ، رنگی
تاریخ نوشتار : ذی الحجه 1438 ه.ق
پیش‌گفتار : 
ادامه مطلب
انقدر دیشب جا خوردم و ناراحت و عصبانی شدم، که میلرزیدم. ولی تو که چیزی را پنهان نگذاشته‌ای، پس کاری آن‌ها هیچ کاری نمیتوانند بکنند. آخرش به این فکر کردم که
...
جمع آماده شده، خنده آماده شده
پچ پچ و حرکتِ سرهای تکان داده شده
جمع بیمار، شبِ بی‌هدفِ سرگردان
بحث داغ من و تو باعث خوشحالی‌شان
بحث بدبختی من، بحث توِ هرجایی
باعث حرف زدن در وسط تنهایی
تا دم خانه سرِ ما هیجان و لبخند
تا فراموش کنند این همه تنها هستند
...*

و من نه خیلی، ولی یک قدم به ایده
سفر به تپه‌ های شنی رنگارنگ پارک ملی لاسن کالیفرنیا حتما آرزوی هر گردشگر علاقه مند به طبیعت خواهد بود.

چرا که در پارک ملی آتشفشانی لاسن واقع در ایالت کالیفرنیا، تپه‌های شگفت انگیزی وجود دارد که این تپه‌های شنی رنگارنگ و دیدنی در اثر پدیده‌های زمین‌شناختی بوجود‌ آمده‌اند، گویا با قلمو نقاشی شده‌اند.تپه‌های شنی رنگین موجود در لاسن، گستره‌ای از سنگ‌های متخلخل هستند که در اثر اکسیداسیون خاکستر‌های آتشفش

پروژکتور خیابانی SMD
کاربرد
معابر، محوطه ها، خیابان، جاده و …
فضای سبز و پارک ها
محل های عبور و مرور
سوله، سالن و …
ویژگی ها
طراحی بسیار زیبا و باریک
دسته قابل تنظیم در زوایای گوناگون
قابلیت نصب در ارتفاع 6 الی 12 متر
مناسب برای تیرهای چراغ با ارتفاع کم و فواصل زیاد
70% کاهش مصرف انرژی
 نصب آسان و سریع
کاهش هزینه زیرساخت ها از جمله کابل و تجهزیات حفاظتی
 پخش نور بالا و عدم ایجاد خیرگی
 مدل 60 وات: 2 ردیف SMD با زاویه 15 درجه در جناحین جهت پخش نور بیش
پروژکتور خیابانی SMD
کاربرد
فضای سبز و پارک ها
محل های عبور و مرور
سوله، سالن و …
ویژگی ها
طراحی بسیار زیبا و باریک
70% کاهش مصرف انرژی
 نصب آسان و سریع
 مدل 60 وات: 2 ردیف SMD با زاویه 15 درجه در جناحین جهت پخش نور بیشت
پروژکتور خیابانی SMD
کاربرد
فضای سبز و پارک ها
محل های عبور و مرور
سوله، سالن و …
ویژگی ها
طراحی بسیار زیبا و باریک
70% کاهش مصرف انرژی
 نصب آسان و سریع
 مدل 60 وات: 2 ردیف SMD با زاویه 15 درجه در جناحین جهت پخش نور بیشت
هوالرئوف الرحیم
هیچ کس برای بچه جای مادر و پدر رو نمیگیره. 
الکی با دلسوزی کردنهای بیجا جایگاه مادرپدرها رو برای بچه ها خراب نکنین.
اجازه بدید اخم مادر بعد از یک روز کامل رفتار بد بچه، یکم احساس ندامت براش ایجاد کنه.
شما فقط چند ساعت یا یک روز یا نه اصلا یک هفته قراره با اون بچه باشید، اون مادر و پدر یک عمر. پس قوانین مادر و پدر رو زیر پا نگذارید. اون قوانین از قوانین حاکم بر روابط شما یا خونه و زندگی شما، مهمتره.

امروز خشم فوران می‌کرد توی خونه! هرکی دریافتش می‌کرد بعد از چند لحظه تاب‌آوری پرتش می‌کرد سمت بقیه... زیبا خودش رو زد! بابا قوطی سس رو جوری پرتاب کرد روی میز که لکه های سس تا اتاق پذیرایی رسیده بود، من خودم به شخصه با گریه و بغض تک تکشونو دستمال کشیدم و پاک کردم. مامان هم موقع بازخواست کردناش دندوناش رو روی هم فشار می‌داد و می‌زد محکم روی ظرف شیشه ای رو میز شیشه ای!
اما من آروم و بی صدا نگاهشون کردم، گوش دادمشون، بابا رو بغل کردم و بوسیدمش، ما
زندگی و مرگ آنطور که ما فکر میکنیم، دو چیز مجزا نیستند. شما فکر میکنید زندگی روزی که متولد شدید، اتفاق افتاده است و مرگ روزی که بمیرید، اتفاق خواهد افتاد. 
بنابراین یک فاصلۀ هفتاد، هشتاد یا صدساله بین آنها وجود دارد.... 
ادامه مطلب
ای کاش من هم روبیکا داشتم
ستاره هفت هشتاد هر چه زدم روبیکا به گوشی ساده ی من راهی پیدا نکرد
ای کاش من هم ایران ایران می خواندم و گوشی ام یک گوشی ساده سیب گاز زده بود
گوشی سیب گاز نزده برای خوبان
یادش بخیر امام صادق لباس رویش جنس خوب بو د و از زیر لباس خشن و سخت می پوشید
اما امروز لباس ساده می پوشند و در باطن آن کار دیگر می کنند
کاربرد
ü     سالن های صنعتی و تولید، انبار، سوله های ورزشی و …
ü     محیط های با ارتفاع سقف زیاد
ویژگی ها
ü     بدنه بسیار زیبا و کاملا هارمونیک
ü     طراحی خاص جهت سیستم خنک کنندگی
ü     100% سازگار با محیط زیست، فاقد اشعه های مضر و خطرناک
ü     75% کاهش مصرف انرژی
ü     جایگزین مناسب برای لامپ های سالنی توان بالا
ü     تعویض و نصب آسان
ü     عدم نیاز به تجهیزات جانبی اعم از استارت، بالاست و خازن
ü     کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری
ü
مثل پیکان جوانان یا سایر ماشین هایی که دچار تغییر ارتفاع میشن، این عکس هم بنظرم لازمه که تغییر ارتفاع داده بشه! مثلا پای راست نفر دومی از سمت راست یکم بره بالاتر و نفرسومی از سمت راست یکم ارتفاعش بره پایین تر و کله نفر چهارمی از راست هم. دقیقا بیاد وسط پنجره! (تو کشور ما البته!)
پ.ن: نفر اولی هم از راست دور از جون شما بره بمیره!

پروژکتور خیابانی SMD
کاربرد
فضای سبز و پارک ها
محل های عبور و مرور
سوله، سالن و …
ویژگی ها
طراحی بسیار زیبا و باریک
70% کاهش مصرف انرژی
 نصب آسان و سریع
 مدل 60 وات: 2 ردیف SMD با زاویه 15 درجه در جناحین جهت پخش نور بیش
شده است به دنیایی بروی که در آن شیرِ سلطانِ جنگل منتظرت ایستاده است. نگاهت بی دلیل روی درخت ها و شاخه ها و برگ ها می چرخد و با چشمانت دنبال روباهی می گردی که پنهان شده است.
شیر جنگل شیهه می کشد برایت و نمی بینی اش. روباه می آید و با چشمان مخمورش قلبت را به جوش می آورد. 
شده است شیر جنگل صدایت بکند که بمان تا دنیا را به نامت بزنم و تو دنیایت بچرخد توی دندان های تیزِ روباهی که حلقش را آماده کرده است برای بلعیدنت؟ 
شده است که سلطانِ مهربانی را نخواهی
صندلی کانتر مناسب برای پشتر میزهای بلند و برای مشتریان شما در هنگام رجوع مناسب می باشد.
مبلمان اداری شرکت محک بسیار ظریف و مستحکم میباشد
داری کفی بشقابی و رکاب می باشد
رکاب صندلی برای جلوگیری از آویزان بودن پا می باشد.
خرید این مدل  برای میزهایی با ارتفاع بیشتر از استاندارد بودن میزها مناسب می باشد .
محک با تنظیم ارتفاع مناسب محیط کار شما است.
یکی از مهمترین ویژگی های صندلی اداری محک تولید آن با دو سای زجک می باشد
با توجه به ارتفاع میز خود میت
گلدان مس و خاتم ارتفاع 16 سانتی متر را می توان جزء محصولات پر فروش صنایع دستی اصفهان دانست. گلدان مس و خاتم می تواند زینت بخش نفیسی برای منازل شما باشد. کار انجام شده بر روی گلدان صراحی مس و خاتم اثر دست هنر مندان اصفهانی بوده که نتیجه سال ها تجربه خود را بصورت خاتم کاری روی مس برای شما خلق نموده اند. گلدان مسی خاتم کوب یکی از مصنوعات ارزشمند کار دست اصفهان و تحفه ایی پیشکش به تمام هنر دوستان ایرانی می باشد.
گلدان مس و خاتم ارتفاع 16 سانتی متر
ج
خیلی حس خوبی دارم :)
خیلی به آینده خوش بینم :)
سه روز دیگر تا پایان تیر مانده. و آن وقت یک ماه از تابستان تمام می شود. احساس می کنم در آغاز رویاهایم ایستاده ام. احساس می کنم آن حس آسان گیری‌یی که آدم را به سطح می کشاند و درم نفوذ کرده بود دارد می رود. دارم برمی گردم به آنچه که باید باشم. دارم می روم به سوی آنچه که باید باشم.
هیچ احساسی بهتر از رضایت درونی نیست. نمی ترسم. همانطور که تا حالا انجامش دادم باز هم خواهم داد :)
برایم کاری ندارد. لذت بخش است. ه
اگر به دنبال یک کوادکوپتر نیمه حرفه ای ، با قیمت مناسب و قابلیت های مثال زدنی هستید، بدون شک صفحه درستی را باز کرده اید. در ادامه ویژگی های این کوادکوپتر را خواهید دید. 
قابلیت حفظ ارتفاع کوادکوپتر
اگر تاکنون رادیو کنترل یکی از مدل های کواد کوپتر های مبتدی را به دست گرفته باشید به خوبی می دانید که یکی از دشوارترین کارها در هنگام کنترل آن حفظ کواد کوپتر در یک ارتفاع مشخص است. بنابراین انتخاب کواد کوپتر هایی که دارای قابلیت حفظ ارتفاع می باشد ب
اثبات امامت حضرت مهدی (علیه السلام) 

آیا می‌دانید که: امامت در لغت به معنای پیشوایی و در اصطلاح، یعنی ریاست عامه در امور دین و دنیا، به نیابت از پیغمبر(ص)است. (آخرین امید داود الهامی ص 121)
آیا می‌دانید که: امامت حضرت مهدی (علیه السلام)به دو راه نص و معجزه ثابت شده است.
آیا می‌دانید که: نمونه هایی از نص را می توان در جلد دوم کتاب کمال الدین، صفحات،376، 381 و 409 ملاحظه کرد.
آیا می‌دانید که: درکتاب کفایة الاثر فی النص علی الائمة الاثنی عشر تألیف شیخ
گلدان مس و خاتم گیلاسی ارتفاع 26 سانتی متر از سری کارهای خاص صنایع دستی خاتم است که مشتریان ویژه ایی دارد. این گلدان مس و خاتم شلغمی با ظاهر زیبا و متفاوت خود می تواند تزئین کننده ویترین های هنردوستان فرهنگ ایرانی باشد. گلدان 26سانتی متری خاتم کاری آقاجانی مانند دیگر محصولات این برند از کیفیت بالایی برخوردار است. گلدان خاتم و مس ارتفاع 26 سانتی متر می تواند هدیه ایی نفیس برای دوستان شما باشد. گلدان صراحی مس و خاتم اثر دست هنرمندان اصفهانی و ت

کاربرد
ü     سالن های صنعتی و تولید، انبار، سوله های ورزشی و …
ü     محیط های با ارتفاع سقف زیاد
ویژگی ها
ü     بدنه بسیار زیبا و کاملا هارمونیک
ü     طراحی خاص جهت سیستم خنک کنندگی
ü     100% سازگار با محیط زیست، فاقد اشعه های مضر و خطرناک
ü     75% کاهش مصرف انرژی
ü     جایگزین مناسب برای لامپ های سالنی توان بالا
ü     تعویض و نصب آسان
ü     عدم نیاز به تجهیزات جانبی اعم از استارت، بالاست و خازن
ü     کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری
یکی از ویژگی های مهمِ دنیایی که امروز در آن زندگی می کنیم، "فورانِ دائمیِ اطلاعات" است. فوران را معمولاً برای آتشفشان ها به کار می بریم. اما کمتر آتشفشانی وجود دارد که فوران آن دائمی باشد.
با خطای نسبتاً پائینی می توان گفت که اکثریت عظیمی از انسان های زنده ی زمین، در معرض فوران دائمی اطلاعات قرار گرفته اند.
فکر نمی کنم توضیح بیشتری در این زمینه لازم باشد، همه ی ما از این مسئله آگاهیم و تجربه اش کرده ایم.

اگر اطلاعات سطحی ای که هر روز و از کانال
عیب یابی قطعات پلاستیک
عیب یابی قطعات پلاستیک
هم ردیف نبودن
وضعیتی است که جفت نشدن نیمه های قالب یا اجزایی که می بایست در هم فرو روند را وصف می کند.
الف: ضعف در طراحی یا ساخت قالب
ب: فرسودگی بوش میله های راهنما یا قفل قالب
پ: مونتاژ غلط قالب
ت: نیمه های قالب  ممکن است در ماسین سر بخورند.
فوران
گاهی اوقات به فوران رد پای کرمی نیز می گویند . این پدیده عبارت است از جریان مذاب از نقطه ورود رزین وپاشش فواره وار ونامنظم آن به اطراف
راه حل ها عبارتند از:

دور دنیا در هشتاد روز
نویسنده : ژول ورن
مترجم : سعید سیار

توضیحات : داستان این کتاب در مورد یک مرد انگلیسی به نام فیلیس فاگ است که انسان کاملا"عجیبی می باشد که در یک شرط بندی حاضر می شود کل دنیا را به همراه نوکرخود
پاسپارتو درهشتاد روز طی کند و در این سفراتفاق هایی می افتد که داستان رمان را می سازد.

بخشی از کتاب : کسی به درستی او را نمی شناخت،چرا که او هرگز در مورد خویش چیزی
نمی گفت.ولی قدرمسلم او یک انگلیسی بود،یک انگلیسی اصیل و خوش سیما.او ه
نارین قلعه در استان یزد، شهرستان میبد حدفاصل جاده‌ی ری به کرمان، ۵۰کیلومتری شمال غرب شهر یزد و روی تپه‌ای به ارتفاع ۲۵ متر با شیب کم از قسمت جنوب به شمال (قسمت‌هایی از قلعه که در حاشیه‌های بخش جنوبی شهر قرار گرفته‌اند، بالغ بر ۲۰ متر نسبت به قسمت‌های واقع شده در شمال، از ارتفاع بیشتری برخوردار هستند) قرار گرفته است.

ادامه مطلب
روتوایلر
ارتفاع سگ نر ۶۰ تا ۶۸ سانتی‌متر و ارتفاع سگ ماده ۵۵ تا ۶۵ سانتی‌متر می‌باشد.  این سگ نجابت و هنرمندی را توأم داراست. دم، کوتاه و افقی است. این سگ همیشه آماده دفاع از صاحبش می‌باشد. خیلی وقت‌شناس است و زمان انجام وظیفه و ترک خدمت را به خوبی تشخیص می‌دهد. با اینکه ذاتاً خشن نیست ولی در عین حال در مقابل دشمن خطرناک است. نسبت به صاحبش همیشه مهربان و باوفا است. 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها