نتایج جستجو برای عبارت :

باغ ارم؛ جای خوب سرونازهای دلبرانه

امروز در حالی که از همه چیز و همه کس به تنگ آمده بودم؛ با رفیق جان رفتیم سر قرار همیشگی!!
آخرین روز پاییز....
یک قطعه از بهشت...
یک قطعه کم است ... اصلا خودِ خودِ خودِ بهشت...
آن جا اتفاقاتی افتاد که خدا آمد نزدیک ما دو نفر...
 +رفیق جان معتقد است که بعضی چیزها را نباید تعریف کرد و... من هم به احترام او صحبتی از آنچه امروز رخ داد، نمی کنم.
+خدایا شکرت چه پاییزی شد امسال عاشقانه... دلبرانه... شروعش با پیاده روی اربعین... پایانش با زیارت پرچم ارباب... خدایا شکرت.
دانلود آهنگ جدید علی صالح نژاد دلبرانه
Download New Music Ali Salehnejad delbarane
آهنگ جدید علی صالح نژاد بنام دلبرانه
مهربانم گاهی محرم جانم باش من کویری خشکم باغ و بارانم باش
زخمه سازم باش راز پروازم باش آخرین یارم باش تنها دلدارم باش

ادامه مطلب
داشتم وبم رو مرور میکردم که رسیدم به این پست...
امسال هم آب و جاروب کردم و در رو باز گذاشتم که باد خنک فرصت کنه توی خونه چرخ بزنه...
پارسال تازه با استغفار خو گرفته بودم و یادمه حال خیلی خوشی داشتم...واقعا هم پارسال ماه رمضون محشری بود...امیدوارم امسال هم برای آخرین بار مناجات شعبانیه رو بخونم و با تموم دلبرانه هاش خداحافظی کنم و آماده بشم برای دلبرانه های دعای افتتاح...
آماده بشم برای زندگی شاهانه به مدت یکماه،ماهی که اگه بخوابم هم خوابم میشه عبا
بساطِ دلبرانه ی اردیبهشت پهن شد …تازه به سرآغازِ عشق رسیده ایم …التهابِ عجیبی میانِ دلم برپاست …یک احساسِ متفاوت …یک بیقراریِ ناب … !انگار قرار است اتفاقاتِ خوبی بیُفتَد …بادهایِ بهار ، پشتِ شیشه می رقصند ،گل های باغچه ، بذرِ امید به دلم پاشیده اند ،انگار زمین و زمان ، مژده ی روزهایِ بهتری برایم آورده …اردیبهشت است …بویِ بهشت را می شود از هر ثانیه اش استشمام کرد ..حالِ خوبی دارم …قابلِ شرح نیست …دلم کمی قدم زدنِ جانانه در خیابان می خوا
پدر یعنی ستون و قلب خانه پدر یعنی رئوف و جاودانه پدر یعنی شوم قربان نامش پدر یعنی خدا در روح و جانش پدر یعنی چراغ و نورِ خانه پدر یعنی عزیز و دلبرانه پدر یعنی تپش در قلب فرزند پدر یعنی رضایتِ خداوند پدر یعنی شریک و یار مادر پدر یعنی امیدِ عشق و...
تعبیر دیدن فریاد زدن در خواب داد زدن جیغ زدن
تعبیر دیدن فریاد زدن در خواب :شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در خواب فریاد میکشید.
ما در این بخش از مجله دلبرانه تعبیر خواب داد و فریاد در خواب به تعبیر برخی معبرین را برای شما آماده کردایم.
تعبیر دیدن فریاد زدن در خواب امام جعفر صادق(ع)
امام جعفر صادق (ع) فرماید : بانگ همه مرغان در خواب شنیدن نیکو بود، مگر مرغی که او را فال بد دارند، که بانگ او اندوه و مصیبت بود و بانگ مار ترس و بیم است، اما با
یک روز لیست توانمندی ها و داشته هامو مینویسم قطعا طومار خواهد شد. 
اما مساله دردآور من اینه که
نه ! من جنبه ندارم !
شبیه کسی هستم که هزاران راه در پیش روی داره و قدرت اختیارش باعث عذابش شده .
از روزمرگی از کسی نبودن
از روان بنه بی ارزشی ذاتی بشری
از نابودی محض و از جهانی بی هیچ اثر از من
میترسم.
آرزوم اینه کاااش یک روز خدا بیاد پایین ( یا من برم بالا) و منطقی با هم صحبت کنیم ...
هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم
چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من
عاشقانه بیا دانلود آهنگ جدید حسین توکلی  دانلود آهنگ جدید حسین توکلی به نام عاشقانه بیا با کیفیت بالا  Download New Music By Hossein Tavakoli Called Asheghane Biaبا متن + بخش آنلاین و دانلود مستقیم
متن آهنگ حسین توکلی عاشقانه بیا
دلربای من باش که جان از تو بگیرم بی تو قدمام جایی نمیرن
تو نگاه من باش که دنیا رو ببینم دنیا به من و چشم تو خیرست
عاشقانه بیا جانان من تو بمان دلبرانه بیا باران من تو بخوان
بی بهانه بیا دنیای من تو بمان تازه کن جانم بر جان من تو بمان
عاشقانه بی
با تمامی قلب شکسته ام با تمامی در هایی که بسته ام با تمامی راه هایی که به بن بست رسیدند با تمامی پل هایی که پشت سرم خراب کردم من اسیر  تویی هستم که در خواب و بیدار ندیدمت من زندانی دستانی هستم که نگرفتمشان و مبتلای دیوانه چشمانی که نمی دانم چه رنگی هستند 
نامت را نمی شناسم اما چه طور در گرگ و میش خیانت حضور نامرئی ات را احساس می کنم کاش می توانستم از یاد ببرمت اما در من زندگی می کنی بی ان که بخواهم 
غریبه ی خواستنی وقتش رسیده که باز ایی خسته شدم
وقتی می‌آیی به استقبالت می‌رسیم، تو دلبرانه رد می‌شوی و من مودبانه خم شوم، از شرم نگاهم تاب بالا آمدن از پاهایم را نداردکاش کارنامه‌ام انقدر سیاه نبود...ولی چه کنم با این دل که دیگر طاقت دوری از تو را ندارد، مخصوصا حالا که هستی و من هنوز جوانم...با خودم می‌گویم شاید به دردت خوردم آقا، ولی این عمل یارای نزدیکی به تو را ازم می‌گیرد...اما تو صدایم می‌کنی، آه که چقدر صدایت گرم است؛ نزدیک‌تر بیا پسرم!...در تلگرام ما را دنبال کنید:قلب سلیم
عشق هر روز از یک جا سرِ آغازیدن می‌گیرد. یک روز از عطر خوش لوبیاهای سبز تازه که آهسته در تابه سرخ می‌شوند. گاهی از بوی بادمجان کبابی. یک روز از تماشای عاشقانه تابلوی خوشنویسی برادر جان، با نور ملایمی که به خطوطش تابیده. وقتی از حرارت دلچسب یک استکان چای شیرین شده با عسل. یک روز از قدم‌های سنگین و آهسته میان سبزیجات تازه و معطر چیده شده در تره‌بار. گاهی از نوازش شورانگیز برگ نوی یک گیاه در گلدان یا خنکای مطبوع صبحگاه جمعه‌ی اتوبان وقتی حاشیه
یه وقتایی وقتی یه متنی رو مثل این (http://castle.blog.ir/post/doc) میخونی با خودت میگی "چه قشنگ" و هِی پرت میشی تو دلت و انعکاسش رو می‌شنوی:
چه قشنگ...
چه قشنگ...
چه قشنگ...
انگار دلت مثلِ یه غار تنهاییه که توش یاری جایی رو به خودش اختصاص نداده و دِلانه‌هات رو هِی می‌شنوی و می‌شنوی و فقط می‌شنوی از پژواکشون، نه از درِ گوشی‌های دلبرانه... ولی اگه یار بود، وای که اگه یار بود... دیگه پژواک وانعکاس و غار و تنهایی رو نَمَنه؟ قبلِ حتی یه حرف؛ بـــغـــل!...
+ با گوشی پست
روایت ِ اول:با هرکی حرف زدم با اینکه شنوا بود با اینکه محرم بود و مرهم ...اما همیشه چیزی کم بود. چیزی گم بود. رشته‌های دلم مستاصلانه وصل نمیشدند ... دلم امروز هیچ نمیخواهد از تو. نه وصلی میجوید نه گله از گسستی دارد ... فقط دلجویی میخواهد ...فقط شنیدن می‌خواهد ...فقط گریستن میخواهد ... فقط خودت را میخواهد ... آغوشانه ..دلبرانه ...بگذار تپش‌های دلم میاندار بزم عزایت شوند ...به هر بهانه فابکی للحسین دانی چیست؟ یعنی غمت را گره بزنی به بلندای غم حسین ... وگرنه
دانلود آهنگ جدید حسین توکلی عاشقانه بیا
دانلود آهنگ حسین توکلی به نام عاشقانه بیا کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده عاشقانه بیا با صدای حسین توکلی از جوان ریمیکس
ترانه: مریم ذاکری, موزیک: حسین توکلی, تنظیم: امیر حیدری
Download New Music Hossein Tavakoli – Asheghane Bia

آهنگ جدید حسین توکلی را می توانید هم اکنون با کیفیت بالا دانلود نمایید.
جدیدترین آهنگ حسین توکلی، عاشقانه بیا نام دارد.
موزیک این اثر حسین توک
یه وقتایی وقتی یه متنی رو مثل این (http://castle.blog.ir/post/doc) میخونی با خودت میگی "چه قشنگ" و هِی پرت میشی تو دلت و انعکاسش رو می‌شنوی:
چه قشنگ...
چه قشنگ...
چه قشنگ...
انگار دلت مثلِ یه غار تنهاییه که توش یاری جایی رو به خودش اختصاص نداده و دِلانه‌هات رو هِی می‌شنوی و می‌شنوی و فقط می‌شنوی از پژواکشون، نه از درِ گوشی‌های دلبرانه... ولی اگه یار بود، وای که اگه یار بود... دیگه پژواک وانعکاس و غار و تنهایی رو نَمَنه؟ قبلِ حتی یه حرف؛ بـــغـــل!...
+ با گوشی پست
خیره شدم به افراد حاظر توی اتاق. چه حالمون خوب بود، کنار همیم. وقتی کنار هم هستیم، همه چیز قشنگ و به قول عین. صورتی تره، البته از نظر من وقتی کنار همیم همه جا رنگین تره، آسمون یه رنگ آبی خاصی داره، غذا طعم عشق میده، خونه روشن تره، قلبها به عشق هم می تپه ! پاییز با تموم سردی و دلگیریش، بهاریه! دقیقا مثل همون بهار سال ۹۳، که اومدن خونمون، با طراوت و دلبرانه:)
#یه بغض بی دلیل توی گلومه. شاید...
بابام قول داده یلدا میریم پیششون. باورم نمیشه بعد ۵ سال دوب
همه ما میدانیم که راز جذاب بودن یک دختر در نظر مردان تنها به زیبایی و بی نقص بودن چهره و اندام او محدود نمیشود و شخصیت زیبا و رفتار دلبرانه تاثیر بسیار زیادی در جذابیت یک زن خواهد داشت. با این وجود مسلما از تاثیرگذاری فاکتورهای ظاهری در افزایش جذابیت یک زن در نظر مردان نیز نمیتوان صرف نظر کرد. خبر خوب این است که ظاهر زیبا و جذاب، الزاما به ویژگی های خاص فیزیکی محدود نمیشود و شما با داشتن مهارت و آگاهی کافی میتوانید در کنار زیبایی درونی، استای
جالب تر از زن ها هم مگر موجودی هست ؟!!!
زنی را تصور کن که در نهایتِ بچگی ، موهایش را بافته ؛
در نهایتِ دخترانگی ، برایِ خودش آواز می خوانَد ،
و در کمالِ زنانِگی ، آستین ها را بالا زده و در همان حالتِ بچگانه ی دخترانه ی آواز خوان ، خیلی شیک و زنانه به نظافتِ خانه ای مشغول است ...
زنی که با تمامِ ظرافت ، آرزوهایش را گوشه ی ذهنش مچاله کرده و برایِ فرزندش مادری می کند ...
زنی را تصور کن که یک دستش به آشپزی و لباس شستن است ،
و در دست دیگرش کتابی قَطور ...
و با
دانلود فیلم همه چی عادیه

بازیگران فیلم ایرانی همه چی عادیه :
پژمان بازغی، رضا رویگری، لیلا بلوکات و سحر قریشی  ، بهنوش بختیاری ، عباس غزالی،  رز رضوی، ، همراه با نگین معتضدی، صفر کشکولی، بیتا عالمی، اسما حسینی، امیر جنانی و عرفان حسینی
قصه این فیلم :
درباره معضلات جامعه و رفتار دلبرانه بعضی خانم هاست. فیلم همه چی عادیه نویسنده و کارگردان و تهیه کننده : محسن دامادی.
Farzad Farokh
Dordane
#FarzadFarokh
دوستت دارم من دیوانه 
در قلبم عشقم شدی دردانه
باز مثل هر شب منو آغوش بگیر 
منو آرام کن و خاموش بگیر
من به تو دل بستمو بس ناز کنی 
من مغرور پر احساسو تو آغاز کنی
دور تو میگردمو میخندمو 
دل به تو میبندمو میرقصمو
من به تو دل بستمو بس ناز کنی 
من مغرور پر احساسو تو آغاز کنی
دور تو میگردمو میخندمو 
دل به تو میبندمو میرقصمو
گوشه دنج دلم واسه تو بهانه داره
هر چی که ترانه خوندم رنگ عاشقانه داره
مثل تابیدن چشمات حس دلبرانه داره
مثل
وقتی تحویلش گرفتم، احساس عجیبی داشتم. قلبم می‌تپید؛ انگار کن که رفیق گم‌شده‌ام را دیگربار، یافته بودم. روحم نگران بود، روحم لبخند می‌زد، روحم احساس می‌کرد از تنهایی درآمده. سر شب، به سراغش رفتم. آرام‌آرام زیپ کاور را باز کردم و با دیدنش لب‌هایم شکفت. با احتیاط بیرونش آوردم. در چشم‌هایم ستاره‌های دنباله‌دار مشغول رفت و آمد بودند. کاسه‌اش را از نظر گذراندم، دسته‌اش را، پرده‌هایش را، خرکش را، سیم‌هایش را. همه‌چیز دوست‌داشتنی بود، هم
سلام نمی خوام منتی سرت بذارم ولی تو آدم خوشبختی هستی این حرف های ته دلم رو می خونی خیلی خوب می دونم از شوخی خوشت نمی یاد 
فکر می کردی یه روزی برات یه دفتر فوق سری رو پست کنن من صبر کردم از شیراز برم بعد برات بفرستمش یعنی دستت بهم نرسه نه این که ازت بترسم نمی خواستم با تو‌چشم تو چشم بشم حتما داری توی ذهنت می گی من همیشه می دونستم این دختره دیوونه آست 

حالا ممکنه بخوای برام کریه کنی که حتما این کار رو نمی کنی یا این که بخوای بخندی بهم می شه اصلا
زمستان را مجالی نیست. تنها دقایق اندکی تا تحویل دیگر برای نو شدن و تازه شدن باقی مانده. بهار گیسوان معطر به گل های وحشی اش را افشان کرده و نسیم، عطر طره های مشکینش را به همه سو می برد. طره هایی که رایحه اش جان را تازه می کند و نوید عیدی میمون و مبارک را می دهد. سوگولی فصل ها دلبرانه و دامن کشان می آید و کوبه های دلمان را برای نو شدن می کوبد. اگر بانوی بهار، در دلت را کوبید در به رویش بگشای و تحفه بهاریت را بستان. سبدی سیب سرخ محبت، سنبلی دلبر، سبزه ز
تعبیر خواب کودک | معنی دیدن کودک در خواب چیستدسته بندی : تعبیر خواب,سرگرمی
در این نوشته از بخش تعبیر خواب پرتال دلبرانه قصد داریم تعبیر خواب کودک را درج نماییم.
دیدن کودک در خواب می تواند حالت های مختلفی داشته باشد که در ادامه به آن میپردازیم.
در این مطلب شما میتوانید انواع تعبیر خواب در رابطه با این موضع را از نظران معبران مختلف مطالعه نمایید
با ما همراه باشید…
تعبیر خواب کودک | معنی دیدن کودک در خواب چیست

امام صادق (ع) فرمود: درباره خواب
چه فرقی می‌کند....؟
صدای چکه کردن قطرات آب در سینک ظرفشویی یا صدای بارانِ پاییزی؟
وقتی معشوقه‌ای نباشد...
برای همراهیِ خیس انگیز این هوای دلبرانه...!
که پایش را بکوبد بر چاله هایی که پر آب شده اند
و تمام تن‌ات را خیسِ باران کند
کاملا که خیس شدی...
وقت بازگشت به خانه است
وقتِ تانگو رقصیدن
با موزیکِ نفس های پی در پی...
در اتاقِ تاریکی که پرده‌هایش کشیده شده
و بویِ عود بندِ افکارت را شٌل کرده!
ادغامِ خیسیِ عرقِ داغِ تَن با آبِ سردِ چاله هایِ خیابان!
چ
دخترکِ نوپا با پدرش آمده بودند پارک. بابای پُرحوصله‌اش، بی هیچ حرفی، پشتِ سَرِ «پنگوئن خانم» راه می‌رفت و هوایش را داشت. دخترک قدم که تند کرد، یکهو تِلِپ، خورد زمین! همان مدلی، چهار دست و پا که افتاده بود، مانده بود! بابا سریع آمد، بلندش کرد، تابی بهش داد و آرام گذاشتش زمین، روی پاهایش. کوچولو، تعادلش را که به دست آورد، لبخندی زد و راه افتاد! همین قضیه سه-چهار بار دیگر هم تکرار شد، که یک باره دخترک خودش را پرت کرد روی زمین!! بابا که فهمیده بود
در این نوشته از بخش تعبیر خواب پرتال دلبرانه قصد داریم تعبیر خواب لباس را درج نماییم.
دیدن لباس در خواب می تواند حالت های مختلفی داشته باشد که در ادامه به آن میپردازیم.
در این مطلب شما میتوانید انواع تعبیر خواب در رابطه با این موضع را از نظران معبران مختلف مطالعه نمایید
با ما همراه باشید….
تعبیر خواب لباس | تعبیر خواب لباس سفید ، آبی ، مشکی از معبران نامی
در ادامه می توانید تعابیر خواب زیر مرتبط با لباس را مشاهده کنید
ادامه مطلب
حسین جان گاهی تو و امثالت، تلنگری هستید بر من و امثال من که خود را به سخره گرفته ایم و مشغول بازی زیبا و دلبرانه دنیا هستیم و خود را مشغول به ساختن اسم ورسم کردیم تا بلکه خلایق نگاهی به ما کنند، اما ای دل غافل که سرگرم بازی باید شویم که خدای خلایق نگاهی به ما اندازد.
.
.
حسین جان چه اسم زیبایی "حسین" نمیدانم آیا نوشته ای برای ما چند خطی از ارباب، از روضه و دم و شور روضه ای اربابت، نوشته ای از یک دهه نوکری ات که بدانیم چه کردی که ارباب مزد و اجرت را د
برای اخرین بار هشدار می دهم اگر از رفتن از تو نجاتم ندهی  در یک قایق سرگردان سر سپرده به اب خواهم رفت و زیر خروار ها ماهی یخ زده با چشمانی که گمان می کنند دانه های برف را دیده اند گم و گور خواهم شد می دانی از بوی تعفن ماهی ها و سرمای برفی که هر دو نمی دانیم تا کی خواهد بارید امیدی به زنده ماندن شاید باشد اگر از انبوه هزاران صدایی که نامم را فریاد می کشند با تمامی وجودت نامم را با نام خودت صدا بزنی کمی هم که گریه کنی من مگر بی وجود باشم غمت را بشنوم
دخترکِ نوپا با پدرش آمده بودند پارک. بابای پُرحوصله‌اش، بی هیچ حرفی، پشتِ سَرِ «پنگوئن خانم» راه می‌رفت و هوایش را داشت. دخترک قدم که تند کرد، یکهو تِلِپ، خورد زمین! همان مدلی، چهار دست و پا که افتاده بود، مانده بود! بابا سریع آمد، بلندش کرد، تابی بهش داد و آرام گذاشتش زمین، روی پاهایش. کوچولو، تعادلش را که به دست آورد، لبخندی زد و راه افتاد! همین قضیه سه-چهار بار دیگر هم تکرار شد، که یک باره دخترک خودش را پرت کرد روی زمین!! بابا که فهمیده بود
وقتی مساله ای به قلبم فشار می آورد، سعی میکنم حواسم را پرت میکنم تا قلبم توی دهانم نیاید. با اینکه به هیچ وجه اعصاب ونگ ونگ بچه را ندارم، ولی آنقدر بچه های معصوم جاذبه دارند که دلم برایشان می‌رود. حالا دو سه تا بچه ی کوچک خوردنی توی خانه داشته باشی و چندماه نبینی شان، یعنی دلتنگی تا سرحد عذاب. 
مثل عاشق هایی که با یادآوری خاطرات معشوق، مرهمی بر دلتنگی شان می‌گذارند، سعی میکنم گاهی اوقات شیرین کاری های الهه، امیر صالح و عارف را به یاد بیاورم ت
 روزی آمد در قلبم...طوری آمد که متوجه آمدنش نشدم؛یک  روزی  آمد اما ای کاااش نیامده بود...قلبم دوستش داشت...هر وقت او را میدیدم  دیوانه وار بر سینه ام میکوفت..چشمانم هرگاه او را   میدیدند میخندیدند...دلم میلرزید...زبانم بند می آمد...رگهایم منقبض میشدند ،ضربان های قلبم شدت میافتند، ای کاش هیچ وقت نمیدیدمَش...از دیدَنَش خوشحال میشدم...عاشق خنده های زیبا و دلبرانه اش بودم...حتی اخمهایش هم  دوست داشتم...اما ،اما،اماهمه ما  آدم ها در زندگی امان  ای کاش ه
در این نوشته از سری مطالب بخش آموزش پرتال دلبرانه قصد داریم به موضوع تفاوت لالیک اصل و تقلبی بپردازیم.
با توجه به اینکه امروزه مشکلی که در بیشتر اجناس با آن روبرو هستیم تشخیص تقلبی و اصلی بودن آن است.
ادکلن لالیک اصل و تقلبی نیز با هم تفاوت هایی دارند که میتواند به ما در تمیز دادن این دو کمک کند.
در ان مطلب سعی کرده ایم این موارد را بررسی نماییم.از این که ما را انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.
با ما همراه باشید….
تفاوت لالیک اصل و تقلبی رو چجوری تشخی
حسین جان گاهی تو و امثالت، تلنگری هستید بر من و امثال من که خود را به سخره گرفته ایم و مشغول بازی زیبا و دلبرانه دنیا هستیم و خود را مشغول به ساختن اسم ورسم کردیم تا بلکه خلایق نگاهی به ما کنند، اما ای دل غافل که سرگرم بازی باید شویم که خدای خلایق نگاهی به ما اندازد.
.
.
حسین جان چه اسم زیبایی "حسین" نمیدانم آیا نوشته ای برای ما چند خطی از ارباب، از روضه و دم و شور روضه ای اربابت، نوشته ای از یک دهه نوکری ات که بدانیم چه کردی که ارباب مزد و اجرت را د
در این نوشته از بخش تعبیر خواب پرتال دلبرانه قصد داریم تعبیر خواب نوزاد را درج نماییم.
دیدن هواپیما در خواب می تواند حالت های مختلفی داشته باشد که در ادامه به آن میپردازیم.
با ما همراه باشید….
دیدن خواب نوزاد نشانه چیست؟
معنی و تعبیر ۹ خواب رایج در مورد نوزاد
خیلی از ماها بچه نداریم اما رویای بچه را در خواب میبینیم.
نوزاد یکی از رایج‌ترین خو
انژکتور بانو و تمدن انژکتور را تنها پیران فرزانه و چروک صورت به یاد می آورند، باب آشنایی من و او نیز رویایی صادقه بیش نبود. سال های نوری پیش، سرزمینی بود ژیگولستان نام، از عجیب ترین و خارق العاده ترین مکان های خلقت. هر شهروندی، در طول زندگانی خود وظیفه ای می داشت بس مهم، می بایست سیاره ای خودساخته به چاه فرشتگان اندازد. چاه کوچکی که بعد ها منظومه خورشیدی شد سراسر شگفتی.
در این بوم دختی بود که انژکتور نام داشت، مادرش باستان شناسی خفن صفت بود
در این نوشته از بخش تعبیر خواب پرتال دلبرانه قصد داریم تعبیر خواب هواپیما را درج نماییم.
دیدن هواپیما در خواب می تواند حالت های مختلفی داشته باشد که در ادامه به آن میپردازیم.
با ما همراه باشید….
تعبیر خواب هواپیما جنگی و مسافربری درحال پرواز از معبران مشهور
دیدن خواب هواپیما نشانه چیست؟
این جمله بسیار گفته شده است و افراد زیادی به آن باور د
فردی به نام 
@drbehrouz
پستی گذاشته بود و نوشته بود که« وقتی با همسرتون قهرید، لباسای حریر و باز بپوشید تا کدورتاتون برطرف بشه»
.
در ظاهر این راه حل خیلی جذابه «بدنت مشکلات زناشوییتونو حل میکنه»
.
اما در باطن:
مخاطب الان من شما خانمها هستید: فرض کنید با همسرتون جرو بحث کردید، اونقدر شدید ک به‌جایی نرسیدید و هردو «سکوتی خشم آگین» دارید ک عامیانش میشه «قهر»...توی اون حالت فقط دارید به عصبانیتتون فکر میکنید و
 اینکه اشتباه کردید باهاش ازدواج کردید،
سلام دو هفته است که تو مریضی حالت خوب نیست بیمارستان بستری شدی خیلی با خودم درگیرم بیام ملاقاتت اما غرورم این اجازه رو بهم نمی ده سعی می کنم زیاد گوش ‌وایستم ببینم چی در موردت می گن اما هیچی در موردت نمی گن خودم هم نمی تونم از کسی بپرسم کدوم بیمارستان بستری هستی اصلا  خوب هستی یا نه 
سعی می کنم بی رحم باشم خیلی بی رحم  
از خودت پرسیدی من چی کار کردم که یهو تنهام گذاشت ازم رو برگردوند نه نپرسیدی فکر نکنم برات مهم باشه هر کس بهم نگاه می کنه می تر
در این مطلب از سری مطالب اشعار شعرای مختلف پرتال دلبرانه یک شعر زیبا از سهراب سپهری را منتشر خواهیم کرد.
شعر معروف سهراب سپهری با نام اهل کاشانم روزگارم بد نیست که یکی از اشعار طولانی این شاعر به حساب می آید.
در ادامه متن کامل این شعر زیبا از این سهراب سپهری را برای شما عزیزان درج نموده ایم.
امیدواریم لذت کافی را ببرید
با ما همراه باشید…..
برای مشاهده ادامه متن به لینک زیر مراجع کنید
شعر سهراب سپهری اهل کاشانم روزگارم بد نیست
+چند ساله برای دیدن فیلم هایی که تو خونه و تو صفحه کوچیک کامپیوتر به دلیل عظمتشون جا نمیشن میرم سینما...من با محمد رسول الله از شکوه فیلم شکه شدم....با به وقت شام ترسیدم...با تنگه ابوقریب لذت بردم...اما با دیدن این فیلم احساسات بهم هجوم اوردن،همه به جز گریه...برخلاف تصور خودم و همه گریه نکردم...فقط بغض کردم... وتا آخر فیلم بغضم نشکست...ولی هم شکه شدم...هم ترسیدم..هم لذت بردم...و بیشتر از همه دلم سوخت.
+ دلم سوخت برای دایی نورالدین و تلاشش برای دفاع از فائز
در این نوشته از سری مطالب بخش آموزش پرتال دلبرانه قصد داریم به آموزش شستن چدن گاز با لوله بازکن بپردازیم
تمیز کردن چدن گاز یکی از کارهای سخت و دشواری است که معمولا خانم های عزیز در خانه با آن رو برو هستند.
از همین رو سعی کردیم آموزشی در این خصوص درج نماییم تا بتوانیم در این امر یه شما کمکی کرده باشیم.
امیدواریم کاربردی باشه و دردتون بخوره از این که ما رو انتخاب کردید سپاسگزاریم
با ما همراه باشید….
شستن و تمیز کردن چدن گاز با لوله بازکن (روش های
روزی از روزها بود
فرشته ای از غروب احساسم در من طلوع کرد
به روشنایی خورشید، به پاکی باران، و به تقدس یک خیال کودکانه
با یک سبد واژه های شیرین
به نگاهی به وسعت آسمان
و یک بغل لاله های سرخ و زرد و ارغوانی
و ذهن خسته من
پر از تردید
در ازدحام پرغبار بی قراری ها
به غروب نزدیک می شد
شراره های گیسوانش بر روح یخ بسته ام می تابید
و لطافت دستانش خراش جانم را مرهم بود
دستانی به نرمی شاعرانه ها
که آرام، آرامه جانم شد
...
در سکوت به پرواز پرستوها خیره می شدیم
و
روزی از روزها بود
فرشته ای از غروب احساسم در من طلوع کرد
به روشنایی خورشید، به پاکی باران، و به تقدس یک خیال کودکانه
با یک سبد واژه های شیرین
به نگاهی به وسعت آسمان
و یک بغل لاله های سرخ و زرد و ارغوانی
و ذهن خسته من
پر از تردید
در ازدحام پرغبار بی قراری ها
به غروب نزدیک می شد
شراره های گیسوانش بر روح یخ بسته ام می تابید
و لطافت دستانش خراش جانم را مرهم بود
دستانی به نرمی شاعرانه ها
که آرام، آرامه‌ی جانم شد
...
در سکوت به پرواز پرستوها خیره می شدی
خب جونم براتون بگه که مینیس یه چالش راه انداخته به اسم نمای امید جزو چالش‌هایی بود که ازش حس خوبی گرفتم پس منم بازی!
اینم نمای امید دو هفته اخیر من قبل از این فقط دو تا تابلو بیشتر داشت که بخاطر تمرینات ورزشم نیازمند دیوار بودم تابلوها جا به جا شدن.
اون کارت پستاله رو مامانم خودش برام رنگ کرده و توش تبریک نوشته و خیلی عزیزه اون شمع کنارش یادگاری از سالگرد به امامت رسیدن امام زمانه مال دی ماه سال ٩۴ اون مرغ کنارش جزو دلبرانه‌هایی بوده که عمه و
​​​​​​

پارسال این موقع دفترچه ام را برداشته بودم اولین تجربه ها و موفقیت های سال نودُ هفتم را می نوشتم و برای هر کدامشان ذوق می کردم، یک صفحه را هم جینگول کردم و آرزوهای کوتاه مدتی را کِ باید برای سالِ نودُ هشت برایشان تلاش میکردم و بِ دست میاوردمشان را لیست کردم.از لیست اهداف و آرزوهای نودُ هشت یکدانه اش هم از قلم نیوفتاده است کِ هیچ، بخشی از آرزوهای بلند مدتم هم از زمان بیرون جهیده اند، کِ شُکر؛ از اینجا تا ماه!اکنون زمان قفل شده است حو
+ صف  مردم که طویل‌تَرَک میشد و آدم به آدم اضافه میشد، منشی که یکهو گوشیش زنگ خورد و رفت که رفت، آقایی که تعریف کرد از شهرستان اومده برای اینکه دکتر فوق تخصص ویزیتش کنه اما دکتر اصلا نیومده و شاگردان در غیابش ویزیتَکی کردند و آدمهای تو صف نچ نچ کردند... به فکرَکم رسید این آرامشَک همین الان منفجر میشه. که شد!
با  دادزدن ها و فحش های زن جوان و خوش لباس خطاب به ظاهراً مسئول بیمه.
اخلاق خوشکم  به غمکی تبدیل میشه که چنبرکی میزنه توی دل. بین فحشهای زن
یک روز لیست توانمندی ها و داشته هامو مینویسم و قطعا طومار خواهد شد. 
اما مساله دردآور من اینه که
شبیه کسی هستم که هزاران راه در پیش روی داره و قدرت اختیارش باعث عذابش شده .
از روزمرگی از کسی نبودن
از روان بنه بی ارزشی ذاتی بشری
از نابودی محض و از جهانی بی هیچ اثر از من
میترسم.
آرزوم اینه کاااش یک روز خدا بیاد پایین ( یا من برم بالا) و بنشینیم چند کلمه ای منطقی با هم صحبت کنیم ...
هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم
چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان
 با دوست هاشان که بودم اول به خیالِ دوست های خودم پناه بردم. تا کمی خیال آمد جلوی چشم، واقعیتِ گندش حواسم را جمع کرد. تحفه ای هم نبودیم. وقتی در جمع های دوستی به دوستان و در خانه به خانواده احساس تعلقی نباشد چه بر سرِ آدم می آید؟ احساس تک افتادگی می کنم. ترسم از قعرِ این تک افتادگی است. از بی انتهاییِ تنهایی. پیشِ هر کس بیش از آن که بروز بدهم پنهان می کنم. مجاب شده ام حتی پنهانی ها را بیشتر به رابطه بکشانم و عذابم بدهم. امشب که تنهایی، بیدادادنه، ب
زمستان را مجالی نیست. تنها دقایق اندکی تا تحویل دیگر برای نو شدن و تازه شدن باقی مانده. بهار گیسوان معطر به گل های وحشی اش را افشان کرده و نسیم، عطر طره های مشکینش را به همه سو می برد. طره هایی که رایحه اش جان را تازه می کند و نوید عیدی میمون و مبارک را می دهد. سوگولی فصل ها دلبرانه و دامن کشان می آید و کوبه های دلمان را برای نو شدن می کوبد. اگر بانوی بهار، در دلت را کوبید در به رویش بگشای و تحفه بهاریت را بستان. سبدی سیب سرخ محبت، سنبلی دلبر، سبزه ز
آبان هم رسید ...با کوله باری پر از باد و باران و برگ هایِ نارنجی .با حال و هوایِ دلبرانه ای ، که آدم را ناخودآگاه ، شیفته و عاشق می کند .با لطافتِ کم نظیری ، که خیابان ها را آماده می کند برایِ قدم زدن .درختان ، مهیایِ یک تغییر شده اند ، و تغییر ، بارزترین نشانه ی تکامل است .آسمان ، خودش را آماده کرده تا تمامِ دردهایِ ته نشین شده اش را ببارد ، و زمین ، برایِ بی قراری هایش ، آغوش وا کرده .کاش ، همراهِ برگ هایِ خشکِ پاییز ، تمامِ کینه و دشمنی و غم ها بریز
در این نوشته از بخش سلامت پوست و مو پرتال دلبرانه قصد داریم به تاثیر خود ارضایی در ریزش مو بپردازیم
در این مقاله به طور کامل به این موضع که خود ارضایی در ریزش مو تاثیر دارد یا خیر میپردازیم.
امیدواریم که مورد رضایت شما عزیزان قرار گیرد.
از شما دعوت میکنیم با مطالعه این مطلب با ما همراه باشید…
آیا خود ارضایی در ریزش مو تاثیر دارد
تاثیر خود ارضایی در ریزش مو
خودارضایی را شاید بتوان یکی از مشکلات شایع دوران نوجوانی و جوانی انسان ها دانست.
خودارض
بسم الله الرحمن الرحیم

از روزی که عاشق چشمان ابراهیمم شدم
یکتا پرستم 
این را خدا هم تصدیق میکند 
پیش از این هبوط کرده ای بودم
حالا شیعه علی شدم 
که پروانه عشق را 
در غروب طلائیه 
حواله ام میکند 
فهمیدم ستاره ها همه افول کردنی ان
وقتی که نور  ستاره چشمان تو مرا عاشق کرد
حق هست گویم
پیامبر اولوالعزم هستی 
معجزه ابراهیم به شکاندن بت ها نیست ...
معجزه او تبدیل سرزمین نار به گلستان نور هم نیست 
این ها همه فرع هستند .. 
اصل معجزه ابراهیم امانت عشق

ست لباس شب یلدا هم شامل تیپ های دخترانه و پسرانه ای با استفاده نماد های شب یلدا مثل انار قرمز یا هندوانه میشود و هم شامل مجموعه لباس هایی برای یک خانواده مثلا ست کردن لباس زن و شوهر ها با یه نوشته دلبرانه روی آن ،که میتوان مثلا یک جفت تیشرت ست با شلوار جین یا چیزی شبیه این باشد .

پست های قبلی ما در خصوص پیشنهاد لباس یلدا مطالعه کنید.
رو لینک زیر کلیک کنید
یلدا چی بپوشیم؟

پست روسری و کیف های طرح یلدا.
دو لینک زیر کلیک کنید

روسری تک ط
دیشب هی تو رو مثال می‌زد.
میگفت خودتو منزوی نکن.میگفت مثلا من و تو خیلی خوبیم.
گفت ازت فاصله نگیرم.
البته اون که نمیدونه من چجوری دوست دارم.هر چی داشتم خودمو قانع می‌کردم که خب باید از خیرت بگذرم خراب شد.دلم برات غنج می‌ره.برای نگاهت.برای اون تکونی که به ابروت دادی وقتی داشتی منطقی تحلیل می‌کردی.برای رنگ پیرهنات.برای اون دریای احساسی که هستی و اون چشمای عمیق گیرات که کوچکترین جلوه شه.دلم داره صورتشو با ناخوناش چنگ میندازه از بی‌قراری برا

در سکوتم با غزلهایم هیاهو میکنم
عشق دل تا گردد اثباتت تکاپو میکنم

پنجره، کوچه، خیابان... راه چشمانم شده
با پرنده توی ساعتخانه کو کو میکنم!

ابری دل گشته بارانی برایت نازنین
صورتم را بهر عشقم آب و جارو میکنم

چشمها را بسته ام تاب و توانم رفته است
با خدایم حرف دارم خواهش از او میکنم

در میان اشکها کم کم که واضح میشوی
روبرویم مینشینی هر طرف رو میکنم

چشمهای عاشقت دنبال چشمان من است
قبله گاهم میشوی تا رو به هر سو میکنم

آنچنان عطر نفسهایت دو
یه زمانی مقام معظم رهبری فرمودن: من رزق سال کشور را در شبهای فاطمیه میگیرم...
و من به فاطمیه امسال نگاه میکنم که چه امتحانات خاصی از سر میگذرانیم...
در حادثه ای عزیزی به موت احمر از این نشئه میرود و در حادثه ای دیگر عزیزانی به موت اسود در این نشئه میمانند...
عزیزانمان به گونه ای رخت میبندند که نمیدانیم چگونه بگرییم که دشمن شاد نشویم...
از طرفی خیل کثیری از هموطنان ما در سیل و آب گرفتارند... آن هم در سرمای شدید زمستان

یاد زمانی افتادم که به شدت ذهنم
وقتی اسمم فاطمه است یعنی هر کی فاطمه صدا میکنه ناخودآگاه برمیگردم. اسممو بذارید زهرا زینب نازی و آناهیتا برنمیگردم ها فقط فاطمه . حالا بیاید و بگید آقا اون اسم ها هم قشنگن. اوناهم خوبن . اما من نمیخوامشون. هویت من با "فاطمه" معنی گرفته. حتا اگر چیز دیگه صدام کنید باز ته دلم که میدونم من "فاطمه"ام. من خودمم.
داستان دنیای فکر منم همینه. 
من یه آدم پرشور و فعال و تاحدی ماجراجو هستم. مستقل هستم و به عزت نفسم اهمیت میدم. لذا عاشق شدن من در گرو آزاد مگه د
+ خب، سلام به همه بینندگان عزیز! خیلی خوشحالیم که باز هم در کنار شما هستیم. مهمان امروز ما یکی از کارشناسان خیلی خوب برنامه هستن که متاسفانه مدتیه نتونستیم با پخش شبکه هماهنگ کنیم که دعوتشون کنیم. اما بالاخره، این شما و این خانم دکتر سولی! 
_ من هم سلام دارم خدمت همه بینندگان عزیز برنامه. خوشحالم که باز هم اینجا هستم تا بتونم به شما برای داشتن یک زندگی بهتر کمک کنم. 
+ راستی خانم دکتر، اگر خاطرتون باشه دفعه پیش حرفتون نصفه موند. می‌شه ادامه‌ش ر
۲۲ ایده برای عکاسی مادر و دختر

مقاله ی زیر به واسطه ی تیم علمی هنری آتلیه کودک بن سای ترجمه شده است و هدف آن افزایش سطح کیفی مخاطبان و بازاریابی مناسب و صحیح در راستای اهداف هنری استودیو کودک ، نوزاد و بارداری بن سای است .
نسل حاضر خیلی خوش شانس است که تمام امکانات نظیر تکنولوژی ، مد و فشن را در سطح بالایی در دسترس دارد ، در صورتی که در گذشته اینگونه نبوده است .
مادرهای جوان لباس هایی شبیه به لباس های خودشان برای دخترانشان درست میکنند و حتی با
بدترین رخداد زندگیم آن بود که یک روز بود فهمیدم فقر بود تو را از من گرفت، فقر بود که تو را از من می گیرد ... فقر  ... فقر ... فقر ... فقر ... 
باران رحمت تو نمی دانی صدا کردن اسمت چقدر دوست داشتنی است، تو نمی دانی چقدر دلم می خواست همه جا اسمت را می بردم، بلند بلند فریاد می زدم این زن همین که دوسش دارید، همین که کتابش را می خوانید، قصه هایش را می شنوید، با صدایش تو عالم رویا، با واژه هایش جان تازه می رود تو رگ هایتان، همین که دلتان می خواهد از نزدیک ملاق
یک عصر پاییزی بود جایی اواسط آبان ماه، عطر کیک اسفنجی (که تمام شکر توی کابینت و مصرف کرده بود و آنچنان دل خوشی ازش نداشتم) ترکیب شده با مربای آلبالو که با گذر زمان کمتر میشد، فضای خانه رو پر کرده بود. ساعت ها بود در حالی که روی کاناپه سبز رنگی که همان روزها موقع تغییر دکوراسیون گفته بودم : یه کاناپه شبیه اونی که توی فیلم "اینجا بدون من" بود، باشه اما سبز لجنی. گفته بودی: اما سبز لجنی. و جا خوش کرد بین پذیرایی دلبرانه‌ی خانه‌ی دنجی که حالا دیگر خا
پیش بینی آب و هوای روز سیزده بدر امسال 1398
در این مطلب از بخش اخبار هواشناسی پورتال دلبرانه قصد داریم وضعیت آب و هوا در روز سیزده بدر سال 98 را برای اطلاع شما عزیزان درج نماییم.
در ادامه با ما همراه باشید..

رئیس سازمان هواشناسی وضعیت آب و هوای ایام تعطیلات عید نوروز ۹۸ و روز‌های سال تحویل و سیزده بدر سال ۹۸ را تشریح کرد.

رئیس سازمان هواشناسی گفت:از روز هفتم تا دهم فروردین 98 آسمان صاف و آفتابی است، اما روزهای یازدهم و دوازدهم هم با ورود سامانه
آبی آسمانی رنگ دلبرانه ای ست ....
دانی حقیقت و غایت جوهر زیبا  این آبی مثل چیست ؟
یک روسری حریر 
در دشت های گل آفتاب گردان 
در کنار شاپرک ها و زنبورها
که با رایحه یاس معطر شده
بر روی بازوان دختر شهری با تصنیف باد هم سرایی میکند
دختر شهری 
با کوزه ای در دست 
دست هایی که سفید ست 
چون هنوز با خاک دوستی نکرده
و دستان نرم لرزان دارد که روح شکننده صاحبش را به رخ میکشد ؟ برای چه ؟
دستانی که هنوز ریشه های هویج و چغندر را از مزرعه در نیاورده...
یا پنبه های نر
یک عصر پاییزی بود جایی اواسط آبان ماه، عطر کیک اسفنجی (که تمام شکر توی کابینت و مصرف کرده بود و آنچنان دل خوشی ازش نداشتم) ترکیب شده با مربای آلبالو که با گذر زمان کمتر میشد، فضای خانه رو پر کرده بود. ساعت ها بود در حالی که روی کاناپه سبز رنگی که همان روزها موقع تغییر دکوراسیون گفته بودم : یه کاناپه شبیه اونی که توی فیلم "اینجا بدون من" بود، باشه اما سبز لجنی. گفته بودی: اما سبز لجنی. و جا خوش کرد بین پذیرایی دلبرانه‌ی خانه‌ی دنجی که حالا دیگر خا
هوالجمیل
روضه عاشقانه
نذر جناب رباب و دو فرزندش، حضرت سکینه و علی اصغر
دل بیقرارم گرفته بهانه
برای دمی روضۀ عاشقانه
ز اشعار مولا برای ربابش
که زد در دل اهل یثرب جوانه
ربابش که پرورده در دامن خود
سکینه، و اصغر، چو گل، مادرانه
زنی با کمال و جمال بهشتی
که دارد ز عرفان مریم نشانه
بیا تا برایت بخوانم سرودی
ز مولا که فرموده او شاعرانه:
«به جان تو ، من دوست دارم سرائی
که دارد دو محبوبه ام در میانه
بریزم به پای رباب و سکینه
همه ، هستی خویش را ، بی بهانه
مسجد نصیرالملک یکی از محبوب‌ترین جاهای دیدنی ایران برای خارجی‌هاست.

مسجد نصیرالملک، با معماریِ خیره کننده و رنگین  به زیباترین جای دیدنی ایران معروف شده است. این را ما نمی‌گوییم. گردشگرانی که به ایران سفر کرده‌اند و دیدنی‌های ایران را دیده‌اند، در نظرسنجی‌ها گفته‌اند.
مسجد نصیرالملک به مسجد صورتیِ ایران معروف شده است. این مسجد از زیباترین دیدنی‌های ایران و البته شیراز، شهر خوب بهارنارنج‌ها است. نصیرالملک مسجدی است که شاهکار مع
به کارای عملی فکر نمیکنم. گور باباشون. همش باشه واسه شب ژوژمان. نشد تابستون. خیلی تلاش میکنم که درس بخونم. امروز دو ساعت با انرژی خوندم، ولی بعد یهو شارژم تموم شد. دیگه نتونستم. تازه چی خوندم؟! معنی لغت. :/
کله من گنجایش این همه غمو نداره. حالا شاید درستترش قلب باشه ولی برا من همه چی تو کلّمه. :) بابابزرگم هفته پیش بعد از فوت خاله‌ش خیلی ناراحت بوده و رفته تهران پیش داییم. تو نمایشگاه کتاب حالش یه جوری بوده و یه سر بردنش اورژانس و گفتن باید آنژیو بش
بیوگرافی و زندگینامه خواننده پاپ سعید مجد
سعید مجد یکی از خواننده های بسیار جوان و تازه کاری است که این روزها محبوبیت زادی نیز پیدا کرده است. در ادامه مطلب زیر با بیوگرافی  سعید مجد شما را آشنا خواهیم کرد.

چکیده ای از بیوگرافی سعید مجد
نام کامل: سعید مجدی نسبنام شهرت:سعید مجدتاریخ تولد: ۷ اردیبهشت ۱۳۷۰محل تولد: قزوینفعالیت:خواننده، ترانه سرا سبک:پاپمدرک تحصیلی:  لیسانس برق قدرتوضعیت تاهل: مجرد

آثار سعید مجد
بیقرارپروازنرولیلی ج
سلاااام... اصلا نمیدونم کسی هست که اینجارو بخونه، دوست داشته باشه یا منتظرش باشه یا نه،، البته غیر از اون تعداد انگشت شماری که میدونم و ممنونشون هستم.. اما این روزها خیلییی زیاد دلم نوشتن و گفتن میخواد و اگر بدونم کسی منتظره و میخونه، حتما بیشتر، هدفمندتر و اصولی تر میام و چه بسا باهم تونستیم کلی کارای خفن کنیم ... من کارم نوشتنه، هرروز مینویسم و جاهایی خونده میشم ... اما راستش اینجا بودنم نیاز به خونده شدن داره..وگرنه که من همیشه در حال نوشتنم..
حالا میرویم سراغ ۵ انشا با موضوع « انشا یک روز برفی » امیدوارم برای معلمین ، دانش آموزان و اولیا آنها مفید باشد.
در این نوشته از دلبرانه به سراغ موضوعات انشا در رابطه با برف رفته ایم ، موضوعاتی مثل :
موضوعات پیشنهادی انشا در مورد یک روز برفی
یک روز برفی را توصیف کنید
یک متن ادبی در مورد برف بنویسید.
 یک خاطره از زبان یک دانه برف بنویسید.
باراش برف زمستانی را در یک متن ادبی شرح دهید .

انشا در مورد بارش برف و بران در پاییز و زمستان 
قبلا هم چند
مثل نی، در مثنوی ملای روم، ب ناله در آمده ام.
شکایت از جدایی.
ب یاد آن نیستانی ک روزگاری در آنجا بودم و در کنار تو و در جوار تو و در وجود تو. با تو بودم و از تو بودم و در تو بودم.
و جدایم کردی و درست از همان روز 
می دانم ک نفیر مرا می شنوی ک مدام با بیقراری صدایت می زنم:
{ یاربِّ یا رَبِّ یا رَبّ }
تو کجایی؟ من کجا بوده ام؟ از کجا آمده ام؟ مرا کجا آورده ای؟ چرا آورده ای؟
و...
کی ب سوی تو باز می گردم؟
{ إنّا لله و إنّا إلیه راجعون }
عیب نداره. بین این همه سیل و خبر بد، بذارید از یه جنبه خوبش بگم براتون. یزد بارون نمیاد. امسال دو یا سه بار فقط بارون باریده؛ برف هم یه بار. اون وقت امشب چی شد؟ بارون زد! درسته که چون ما شهردار نداریم(!) با همون دو سه بار بارون هم نصف شهرمون تعطیل شده و جلوی خونه ما هم طبق معمول یه دریاچه شکل گرفته - که احتمالا اگه پاچه‎هام رو بزنم بالا و برم توش، می‎تونم ماهی بگیرم براتون! - ولی همه این قدر خوش‎حالن که وقتی می‎ری پشت پنجره،
روش های افزایش قد در بزرگسالی

بسته اموزشی افزایش قد
به صورت صد در صد تضمینی

توضیحات بیشتر

افزایش قد بدون قرص با تمرینات ویژه دکتر بیگ زاده۲ آبان ۱۳۹۶ - تمرینات قد،تمرینات افزایش قد،مربی قد،مربی خصوصی قد بلندی،قد بلند ها،چطوری بلند ... آیا این توقف در دوران بلوغ رخ می‌دهد یا این که در دوران بزرگسالی نیز رشد ادامه دارد؟ ... جراحیِ بلند کردن طول پا هم یکی از روش‌های مدرنی است.http://delbaraneh.com/delbaraneh.com › wedlock › how-be-tallچگونه قد بلن
از برغان آلو و الک بخرید! هر دو در آشپزی به کارتان می‌آید.
پیش از آنکه از جاهای دیدنی تهران بگوییم، کمی نوستالژی بازی کنیم. قدیم‌ترها یادتان هست؟ آن زمانی که وانتی‌ها در کوچه و خیابان‌های شهر می‌چرخیدند و میوه و تره‌بار می‌‌فروختند و در بلندگوی خود بلند بلند می‌گفتند: خیار جالیزی، کدو مسمایی، آلوی برغانی و …… تا حالا به ترکیب دو کلمه آلو و برغان فکر کرده‌اید؟ آیا می‌دانید برغان کجاست؟ با مجله گردشگری پیام دلتا همراه باشید تا با هم
BMI | شاخص توده بدنی (BMI) چیست و چطور محاسبه میشود؟
محاسبه شاخص توده بدنی یا BMI یکی از بهترین روش های تعیین میزان سلامت بر اساس وزن فرد محسوب می شود. با اندازه گیری شاخص توده بدنی تان می توانید رژیم غذایی و فعالیت جسمی مناسب خودتان را تعیین کنید و به این ترتیب از بروز اضافه وزن و مشکلات مربوط به آن جلوگیری کنید.
شاخص توده بدنی خانمها
نحوه محاسبه شاخص توده بدن (BMI) :
مقیاس BMI به شما نشان می دهد که آیا قد و وزنتان با هم تناسب دارند یا نه.  فرمول محاسبه BMI
به شما بگویم عشوه گری حتی از زیبایی صورت و اندام و خوش تیپی هم مهمتر است چون محرکتر است.

رموز عشوه گری و تسخیر قلب شوهر

شیوه ی لباس پوشیدن
این سبک معمولا زمانی استفاده میشه که هدف از ناز و عشوه تحریک جنسی و آمیزش باشه . این اتفاق معمولا باید ۲ بار در هفته رخ بدهد .

لباس تحریک کننده بپوشید . بعد بروید جلوی شوهرتان . سعی کنید با موج دادن به بدن ، آن قسمت هایی از بدنتان که شوهرتان بیشتر با آنها تحریک میشود را نمایش بدهید .

بهتر این است یک دفعه ل
بلندترین سروناز باغ ارم، 35 متر طول دارد. عجب معشوقه بلندبالای دلبری!

باغ ارم یکی از دوست داشتنی‌ترین دیدنی‌های شیراز است. این باغ از زیباترین دیدنی‌های ایران هم به شمار می‌رود و در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. در همه سایت‌های جهانی گردشگری یا پوستر تورهای ایران، تصویری از این باغ دوست داشتنی قرار دارد. این باغ به داشتن سرونازهایش معروف است. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا سیر و سیاحتی در باغ رویایی ارم داشته باشیم.
خیلی دور، خیلی نزدیک! قرار است با هم به جاهایی سفر کنیم که نه خیلی دور است و نه خیلی نزدیک.
خیلی دور خیلی نزدیک! این هفته قصد داریم پیشنهادات تور یک روزه تهران گردی “نواحی اطراف تهران” را به شما معرفی کنیم. جایی که نه نزیک است و نه دور! پیشنهادات این هفته ما خارج از پایتخت است. اما به اندازه‌ای که نیاز باشد برای سفر به آنجا مرخصی بگیرید، دور نیست. ما قرار است حداکثر 150 کیلومتر از پایتخت دور شویم.
با مجله گردشگری پیام دلتا همراه باشید تا با پیشن
یک سال گذشت،  اون روز سهمم از دو روز بی خبری شد یه پروفایل سیاه! از دو بعد از ظهر دیدم اون صفحه رو. خوب یادمه، فرداش امتحان آمار داشتیم و دفتر آمارمم سیاه بود. جرئت نداشتم بهش زنگ بزنم، نه من نه هیچکس دیگه. فقط صورتش میومد تو ذهنم اون روزا که می نشستیم کف راهرو... اون روزا که می گفت «مامانم عمل داره» «مامانم بیمارستانه»
اون روز که کارنامه میدادن و دیدم تک و تنها نشسته ته کلاس و دوتا ورق دستشه. هیچوقت اونطوری ندیده بودمش. گفتم چته؟ جواب نداد. باز پ
طبیعت جلوه های زیادی دارد؛ از کوه های سربه فلک کشیده هیمالیا گرفته تا آبشار خروشان نیاگارا، از دشت های وسیع آفریقا تا صحرای خشک دبی، از سپیدی بی نهایت قطب شمال تا آبی بیکران اقیانوس آرام، این ها همه نمادها و نشانه های تنوع و شکوه طبیعت هستند؛ اما زمانی که زبان به تحسین از طبیعت باز می شود و توصیف بهشت از خیال می گذرد، بیش از همه منظره باغ هایی سرسبز و چشمه هایی که آبی گوارا و پاک از آن ها می جوشد، بر ذهن نقش می بندد.
طبیعت شمال ایران نیز در یاد
غار دریایی بناگیل به انتخاب گردشگران در فهرست قشنگ‌ترین ساحل های دنیا قرار گرفته است.

فصل خوب تفریحات آبی است و ساحل ها محبوب‌ترین مقصد سفر برای این موقع از سال هستند. می‌خواهیم ساحلی را به شما معرفی کنیم که زیباییش نفس‌تان را بند می‌آورد. به گفته کاربران پلتفرم جهانی tripadvisor این ساحل زیباترین ساحل دنیا است. جایی که سفر به آن آرزوی همه سفردوستان است. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا با هم به ساحل آلگاروه در کشور پرتغال سفر کنیم و
روش افزایش قد سریع

بسته اموزشی افزایش قد
به صورت صد در صد تضمینی

توضیحات بیشتر

https://www.isna.ir/www.isna.ir › news › افزایش-قد-پس-از-۱۸-سالگی-امکان-پذیر-استافزایش قد پس از ۱۸ سالگی امکان‌پذیر است؟ - ایسنا۱۰ دی ۱۳۹۶ - برخی از کارشناسان معتقدند با رعایت توصیه‌هایی امکان افزایش قد پس از سن ۱۸ سالگی وجود دارد. به گزارش ایسنا، هورمون‌های رشد در هیپوفیز عامل رشد ...https://iranmezaj.ir/iranmezaj.ir › Uncategorizedافزایش سریع قد کودکان در طب سنتی - ایران

گلچینی از جملات، پیامک و اس ام اس های صبحت بخیر عزیزم، عشقم، نفسم، زندگیم و همسر مهربانم برای شروع یک صبح رمانتیک و پر انرژی همراه با شعرهای صبحگاهی قشنگ و خاص
متن صبح بخیر عاشقانه
روز من رسما آغاز نخواهد شدتا زمانی که “صبح بخیر” و “دوستت دارم” را به تو بگویمعزیزم صبحت بخیر، دوستت دارم!
صبح بخیر همسر مهربونمتاب آوردم شب دلتنگی ام را تا سحرتا تو را از نو ببینم صبح زیبایت بخیر
******تک بیتی در مورد صبح بخیر
صبح با عطر تو بیدار شدن
شمس تبریزی در گوش مولانا خوانده بود که : 
از حد خاک تا بشر چند هزار منزل است 
شهر به شهر بردمت بر سر زه نمانمت 
و نیز گفته بود که : 
تو هنوز نا پدیدی ز جمال خود چه دیدی 
سحری چو آفتابی ز درون خود در آئی 
و یا :
زیر دیوار وجود تو ، توئی گنج گهر 
گنج ظاهر شود ور تو ز میان بر خیزی 
شمس می گوید که : 
"اعتقاد و عشق دلیر کند و همه ترس ها ببرد ، هر اعتقاد که ترا گرم کرد آن را نگهدار و هر اعتقاد که ترا سرد کند ، از آن دور باش ." 
بیرون ز کفر و دینم ، برتر ز صلح و کی
مدل مانتو شیک و جدید برای مهمانی و مجالس
به سختی میتوان انواع مدل مانتو مجلسی را با توجه به تنوع بی نظری رنگ و طرح و مدل ، تابستانه یا پاییزه بودن ، بلندی و کوتاهی ، ساده و طرح داری و … دسته بندی کرد. اما به طور مشخص همه این لباس ها یک ویژگی مشترک دارند و آن مناسب بودن آن به عنوان پوششی برای مهمانی ها ، دور همی ها ، عید دیدنی ها و مجالس است .

مانتو مجلسیلباسی که به تن میکنید اولین بازخورد و قضاوتی که دیگران نسبت به شما دارند را ایجاد میکند. بنابرا

به سختی میتوان انواع مدل مانتو مجلسی را با توجه به تنوع بی نظری رنگ و طرح و مدل ، تابستانه یا پاییزه بودن ، بلندی و کوتاهی ، ساده و طرح داری و … دسته بندی کرد. اما به طور مشخص همه این لباس ها یک ویژگی مشترک دارند و آن مناسب بودن آن به عنوان پوششی برای مهمانی ها ، دور همی ها ، عید دیدنی ها و مجالس است .

مانتو مجلسیلباسی که به تن میکنید اولین بازخورد و قضاوتی که دیگ
حتماً یادتان هست که این‎جا شهر بهارنارنج است. پس عرق بهارنارنج را هرگز از دست ندهید.

اگر برای بازارگردی دل‎تان پر ‎می‎زند، آن هم در بازاری منحصربه‌فرد مثل بازار وکیل شیراز، کوله‎بار سفرتان را ببندید و بیایید همراه صفحه گردشگری مجله دلتا به این بازار دیدنی، اصلی‎ترین جاذبه گردشگری شیراز و از مشهورترین بازارهای سنتی ایران، سربزنیم. فارس و شیراز و بازار وکیل و فالوده شیرازی همه منتظر هستند.

یک‌راست به سوی اصل مطلب
بازار وکیل ش
 ابتدا بخوانید داستان کوتاه را  تا در انتها به پرسش برسید .  حین خواندن سعی کنید تعداد خطاهای درون متن را بخاطر بسپارید. 

تقویم شماره ی 98 بروی دیوار میخکوب شده و با گذر ایام و چرخش روز و شب ، تقویم سینه خیز پیشروی کرده و یکقدم مانده تا قرینه شود .
رشت از تابش خورشید ، آفتاب سوخته شده ، 
هوای شرجی ظهر تابستان و پیچش روزمرگی ها بر آدمک ها . پیرزنی با موی سفید و عصای چوبی ، شیشه عینکش را پاک کرده و ، یکقدم جلوتر از رد پایش ، رخ در رخ کیوسک مطبوعات م
ارتفاعات این دره باعث شده تا غیر از دره نوردان، بیشتر کوه نوردان و صخره نوردان نیز به سمت دره خزینه سرازیر شوند.

همیشه هم فرسایش بد نیست. جاهای را در این پهنه خاکی خواهید یافت که در اثر فرسایش طبیعت شکل خاصی به خود گرفته اند. گاه این اشکال به قدری خارق العاده است که نمی توان از وسوسه سفر به آنجا در امان بود. شاهکار زیبای طبیعت امروز در صفحه گردشگری مان، دره خزینه استان لرستان است. خواهر خوانده دره گرند کانیون* آمریکا. جلوه ای دلبرانه از فرسو
خواص عناب | 21 خاصیت شگفت انگیز عناب تازه و خشک
عناب یکی از میوه های پر خاصیت با ویژگی های فوق العاده و منحصر به فرد است. در واقع این میوه کوچک و قرمز رنگ قدمتی طولانی در تاریخ کشورهای مختلفی مثل کره، چین، هند و سرتاسر جهان دارد. در این مقاله ما قصد داریم شما را بیشتر با خواص شگفت آور عناب آشنا کنیم.خواص عناب.com
خواص و فواید عناب 
عناب چیست؟
عناب (Ziziphus jujube) جزو خانواده گیلاس ها محسوب می شود و گیاهیست با بوته کوچک که برگ های سبز براق و گل های زرد مای
ظروف مسی | 70 عکس ظرف مسی شیک + روش برق انداختن
ظروف مسی از قدیمی ترین و خاطره انگیز ترین ظروف مورد استفاده ایرانیان از دیرباز تا کنون است اما با گذاشت زمان با مشخص شدن فواید و خواص استفاده از ظرفهای مسی و نیز تنوع و زیبایی این ظروف محبوبیت و مقبولیت بیشتری پیدا کرده است . ما در این نوشته در مورد نحوه نگه داری ، تمیز و براق کردن ظرهای مسی و خواص و فواید استفاده از این ظروف در پذیرایی و پخت و پز با شما صحبت خواهیم کرد و در کنار آن 70 مدل ظرف مسی شیک و
  عمه زری اجازه م م می میدی ک که ب برم توی ک کو کوچه ب بازی کنم؟  
زری؛ توی کوچه خبری نیست که . کجا میخوای بری؟ لابد. مخوای بری باز. یواشکی و طوطی کاسگکو مادام پیره رو دید بزنی !.. درست میگم ؟ 
ادوین : آ ا اخه از وق وقت وقتی منو برده بودن پر پرشگاه تا حالا. دلم تنگ ش ش شده واسش 
زری؛ پرپرشگاه چیه؟ منظورت پرورشگاهه؟ نبآید این حرف‌و جلوی کسی بگی ، به همه بگو مسافرت بودی این دو هفته. رو . پس برؤ ولئ زود برگرد خونه . 
ادوین که در عالم کودکی هایش از دنیای پلی
♠♣♥♦صفحه۸ خط هفتم داستان حقیقی جالب 
زری؛ پرپرشگاه چیه؟ منظورت پرورشگاهه؟ نبآید این حرف‌و جلوی کسی بگی ، به همه بگو مسافرت بودی این دو هفته. رو . پ
    د     دا       دت             
زری؛ توی کوچه خبری نیست که . کجا میخوای بری؟ لابد. مخوای بری باز. یواشکی و طوطی کاسگکو مادام پیره رو دید بزنی !.. درست میگم ؟ 
ادوین : آ ا اخه از وق وقت وقتی منو برده بودن پر پرشگاه تا حالا. دلم تنگ ش ش شده واسش 
زری؛ پرپرشگاه چیه؟ منظورت پرورشگاهه؟ نبآید این حرف‌و جلوی کسی بگی ، به همه بگو مسافرت بودی این دو هفته. رو . پس برؤ ولئ زود برگرد خونه . 
ادوین که
♠♣♥♦صفحه۸ خط هفتم داستان حقیقی جالب __________ ______________ _______
زری؛ پرپرشگاه چیه؟ منظورت پرورشگاهه؟ نبآید این حرف‌و جلوی کسی بگی ، به همه بگو مسافرت بودی این دو هفته. رو . پس برؤ ول
 داستان  کوتاه      راز یک تقدیر  تلخ   
♠♣♥♦صفحه۸ خط  هفتم    داستان حقیقی  جالب ______________________________________________  عمه زری  اجازه م م می میدی  ک که ب برم  توی ک کو کوچه  ب بازی کنم؟  زری؛  توی کوچه خبری نیست که  .  کجا میخوای بری؟    لابد. مخوای بری باز. یواشکی و طوطی کاسگکو مادام پیره  رو دید بزنی !..  درست میگم ؟ ادوین :  آ ا اخه  از وق وقت وقتی  منو برده بودن  پر پرشگاه   تا حالا. دلم تنگ ش ش شده  واسش زری؛   پرپرشگاه چیه؟ منظورت پرورشگاهه؟   نبآی
  روایتی مستند از زندگی عجیب یک کودک که در شب  سرنوشته و گرم تابستان از سر شیطنت و بازیگوشی به باغ همسایه میرود تا با طوطی کاسکو آنان بازی کند اما دست برقضا شاهد. وقوع یک. قتل. میشود. و. نهایتن قاتل. ناچار. بین دو راهی. گیر میکند. اینکه. او. را هم بقتل برساند یا....؟    عاقبت. کودک را. ربوده. و فرار میکند. و نهایتن. برایش برایش. در نقش یک مادر. برایش غمخوار و پشتیبان میشود و او را بزرگ میکند که.... 

خاداان  کوتاه      راز یک تقدیر  تلخ   
♠♣♥♦صفح

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها